Doprava zdarma již od 500 Kč.

Darujte netradiční, velmi nápaditý a vzácný vánoční dárek.

ŽENŠEN se své pravlasti se od dob starověku využíval jako vysoce účinný prostředek ke zvýšení energie, zmírnění stresu, podpoře imunity, prodloužení života a zlepšení každodenního zdraví. Stává se vám, že se často cítíte vyčerpaní, unavení a utahaní do ničeho se vám nechce a jste jako by bez energie? Toužíte sršet energií, nápady a být kreativnější a produktivnější? Pracujete nebo se často vyskytujete ve stresovém prostředí a jste náchylnější k pesimismu, úzkostem a depresím? Pokud je vaše odpověď na kteroukoli z těchto otázek kladná využijte schopností osvědčené byliny, která vám opět vleje život do celého těla.

O co se jedná a čím je ta bylina zajímavá?

Ženšen je bylina, která se v různých formách vyskytuje od ruské Sibiře, přes velkou část Asie až po USA a Kanadu. Za nejúčinnější ze všech ženšenů je považována odrůda, která se latinsky nazývá „Panax ginseng“. Název vznikl od doslovného „panacea“ což je česky všelék. Zajímavou a využívanou částí rostliny je kořen, který se dá různě zpracovat. Za nejkvalitnější a na účinné látky nejbohatější je považován ženšen z Koreje, který je nabízen v podobě koncentrátu jako Červený korejský ženšen.

Jedná se o specialitu - doplněk stravy pro přípravu protistresového nápoje k posílení vitality, imunity a celkového sexuálního, fyzického i duševního zdraví. Jedná se také o velmi pěkný a užitečný dárek.

Jak na nás působí?

Má vliv na psychiku, hormonální hladiny, imunitu a řadu dalších biologických atributů. Dlouhodobý stres je tichý a velmi zákeřný nepřítel. Jeho vlivem dochází k nepříznivému působení na imunitní systém, který pak přestává fungovat správně a dostává se do nerovnováhy. Je prokázáno, že stres je často hlavní příčinou vzniku různých onemocnění. Zvyšuje např. riziko vzniku kardiovaskulárních onemocnění až o 50 %. Z klinických výzkumů vyplývá, že až 75 % případů onkologických onemocnění je přímo nebo nepřímo spojováno s nadměrným stresem. Je výborný adaptogen což se projevuje jeho vlivem na stabilitu hladin hormonálního systému, ovlivňuje hormonální procesy na úrovni hypotalamu, nadledvinek a mozku. Má vliv na zlepšení mentální výkonnosti ve smyslu zvýšení produktivity duševní činnosti a kreativity.

O ženšenu se hodně mluví jako o povzbuzujícím prostředku na sexuální funkce?

Díky schopnosti odbourání stresových hormonů, povzbuzení činnosti nadledvinek a vyšší sekreci hormonů typu testosteron, který má přímý vliv na libido nebo estrogen zase na lepší náladu. Tím, že zlepšuje zdraví a vitalita celkově, dochází k zdokonalení sexuálních funkcí a po celá staletí je považován za výkonné afrodisiakum.

Z čeho se skládá a proč se označuje jako „Červený ženšen“?

Jedná se o koncentrát, který připomíná viskózní hmotu podobné konzistence jako je med. Tradiční po generace propracovávaný způsob zpracování ženšenových kořenů vede k přípravě koncentrátu 100 % korejského červeného ženšenu pravého s vysokým obsahem saponinů tj. účinných látek.

Jakým způsobem se tento přípravek užívá?

Užívá se formou čaje, který se velmi jednoduše připraví a to tak, že v každém balení přiložená odměrka na koncentrát se 1-2x denně rozmíchá ve 2 dcl čaje nebo teplé či studené vody a jako čaj či posilující nápoj se vypije. Je možné osladit medem či jiným sladidlem. Více informací zde.

Jakým zákazníkům je určen?

Jedná se o skvělý dárek pro starší lidi – babičky a dědečky k povzbuzení vitality a pozitivního vlivu na snížení hladiny cholesterolu nebo snížení zvýšené hladiny cukru v krvi. Je vhodný pro všechny pracující lidi, kteří musí odolávat stresům. Je velmi vhodný pro managery, studenty a těžce duševně pracující – sem patří třeba i učitelé, kteří ocení pozitivní vliv na koncentraci, paměť a mentální výkon i udržení psychické stability a antistresový účinek. No a velká skupina zákazníků chce zlepšit sexuální prožitky a povzbudit vitalitu, potenci či libido. Velmi vhodný je pro všechny v seniorském věku.

Je pro někoho nevhodný?

Za celou historii používání ženšenu nebyly při běžném dávkování zaznamenány nebezpečné účinky. Nicméně, pokud máte obavy pak v případě dětí, těhotných a kojících žen a osob trpících tachykardií, či jiným onemocněním srdce a u diabetiků a osob užívajících léky na ředění krve popř. přípravky obsahující kofein je vhodná konzultace s lékařem nebo lékárníkem.

Vyzkoušejte jedinečný životabudič v podobě koncentrátu červeného ženšenu také.

Exhibition use

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení