Zaregistrujte se a získáte věrnostní slevu 3 %

IMUNILKY pro děti žvýkací 2 x 60 tbl. Dr. Bojda

Kód: 233
512 Kč –3 %
imunilky pro děti dvojbalení Dr Bojda medicinka
512 Kč –3 % 496 Kč / sada
Skladem
Můžeme doručit do:
30.7.2024
Možnosti doručení

IMUNILKY jsou cucavé tablety v podobě doplňku stravy,  které jsou primárně určeny zejména dětem, ale mohou je samozřejmě užívat i dospělé osoby. Jedná se o první velmi komplexní preparát na trhu v ČR určený ke globálnímu posílení imunitního systému dětí. Přípravek je postaven na bázi Kolostra, betaglukanů z hlívy ústřičné, obsahuje extrakt z červené řepy, vitamín C a vitamín D3.

Detailní informace

Registrovaný zákazník | výhody | medicinka.cz
Registrovaný zákazník
- 3 %
TOP zákazník | sleva | 10 % | medicinka.cz
TOP zákazník
- 10 % | nevztahuje se na zvýhodněné balíčky
Sleva 6 %
Vracející se zákazník
- 6 % | nevztahuje se na zvýhodněné balíčky

Detailní popis produktu

IMUNILKY představují první komplexní doplněk stravy v ČR na podporu dětské imunity.

Imunilky – z čeho jsou a jak se užívají?

IMUNILKY jsou cucavé tablety, které jsou primárně určeny zejména dětem, ale mohou je samozřejmě užívat i dospělé osoby. Jedná se o první velmi komplexní preparát na trhu v ČR určený ke globálnímu posílení imunitního systému dětí. Přípravek je postaven na bázi Kolostra, betaglukanů z hlívy ústřičné, obsahuje extrakt z červené řepy, vitamín C a vitamín D3. Vidíte, že tento přípravek je schopen nahradit několik specifických produktů, což zákazník také pozná úsporou financí. Kolostrum (mlezivo – mateřská tekutina) je předmléčný tekutý sekret, který je vylučován mléčnou žlázou matek savců bezprostředně po porodu. Pro novorozence, který přichází na svět vyčerpaný porodem a bez imunity představuje prvotní zdroj energie, komplexní potravy a životně důležitých látek ve vysoké koncentraci. Kolostrum je svým obsahem velmi složitá emulze stovek vysoce účinných biologicky a imunologicky významných látek, které zásadním způsobem budují a zesilují imunitní systém, detoxikují organismus, podporují zbytnění svalů a silně regenerují. Jedná se o takové typy látek jaké dokáže vyrobit pouze živé tělo a jsou nenahraditelné jakýmkoli rostlinným materiálem.
Pozitivních účinků hovězího kolostra využívala lidová medicína už v dávných dobách, oblibu mělo zejména u severských národů.

Mají se IMUNILKY užívat před nebo po jídle?

Růstové a imunitní látky působí nejvíce v tenkém střevě. Proto je ideální užívat IMUNILKY před jídlem. Takto se účinné látky rychle dostanou do tenkého střeva, kde se dobře a ve velké míře vstřebají. Klidně, ale nechme dětem v tomto volnější režim ať si Imunilky užívají jako bonbóny.

Proč se vyskytují v cucavém stavu?

Pro děti je to všeobecně příjemnější forma než klasické tablety. Ale nejdůležitější je účinnost. Pokud od přípravku očekáváme imunostimulaci, je potřeba zajistit časově delší kontakt se sliznicí úst.

Jsou IMUNILKY vhodné pro všechny děti?

Pokud dítě nebylo kojeno, je užívání IMUNILEK velmi prospěšné. Tím se zaručí příjem mnoha růstových a imunitních látek, které hrají důležitou roli ve vývoji dětí. U nekojených dětí se v období jejich dospělosti častěji vyskytují např. alergie a některé autoimunitní nemoci. Užívání IMUNILEK je velmi prospěšné u všech dětí se sníženou imunitou a u dětí, které bydlí v městských aglomeracích hlavně v průběhu podzimu, zimy a jara, kdy v naší zemi zejména v tzv. České kotlině, Ostravské pánvi apod. dochází k opakujícím se inverzním situacím se špatnými rozptylovými podmínkami a mnoha dětem jsou opakovaně předepisována tvrdá antibiotika se všemi negativními účinky.

Jsou pro někoho Imunilky nevhodné, např. těhotné a kojící ženy?

Negativní zkušenosti při užívání v těchto stavech nebyly zaznamenány. Doporučujeme se v těchto případech poradit s ošetřujícím lékařem. Imunilky nejsou vhodné pro osoby, které užívají imunosupresivní léky např. po transplantaci nějakého orgánu nebo pokud je někdo alergický na některou z obsažených látek.

Je užívání Imunilek věkově nějak omezeno?

Ano jelikož se jedná o tablety, takže od 3 let a klidně třeba až do sta :-)

Jaké jsou výsledky a praxe – dítě, které přípravek užívá neonemocní?

Hodně záleží na tom, v jaké imunokondici se dítě nachází. Pravděpodobnost, že onemocní se sníží. Pokud je přípravek používán delší dobu alespoň 2–3 měsíce v dostatečném množství zpravidla vznikne odolnost, která se prakticky projevuje takto: Některé infekce se neprojeví nemocí a pokud ano, tak dítě onemocní, ale nemoc rychle překonává. Zpravidla se dostaví zvýšená teplota event. kašel či produkce hlenů, ale průběh nemoci se obvykle nedostává do těžkých hnisavých či zánětlivých projevů, a úporných horečnatých stavů, takže používání antibiotik a dlouhé absence dětí ve škole nejsou tak frekventované.

Lze nějakým vhodným přípravkem Imunilky doplnit?

Velmi vhodný je Bylinkový extra silný sirup na Imunitu, který obsahuje řadu bylin s imunoúčinky ve vysoké koncentraci. Jedná se o takové byliny jako Rakytník, Echinacea, Maralový kořen, Vachta třílistá, červená řepa, ženšen apod. Velkou raritou tohoto sirupu je absence konzervačních látek. Drtivá většina sirupů na trhu v ČR totiž obsahuje tvrdou benzoátovou konzervační chemii.

Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňky stravy
Hmotnost: 0.15 kg

Dr. Bojda imunilky pro děti i dospělé

5
8x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
L Avatar autora | 17.12.2020
Dcera imunilky užívá dlouhodobě. Moc jí chutnají. Loňský rok jsme zkoušeli jiné vitamíny a dcera neustále nemocná. Letos po používání imunilek od Dr. Bondy byla nemocná jen jednou. Jsme moc spokojení.
5
L Avatar autora | 6.12.2020
Jsme spokojení. Vitamínky užívá můj malý syn. Chutnají mu. Rychlé dodání, komunikace. Doporučuji
5
Avatar autora | 5.11.2020
Na přednášce pana Bojdy jsem se dověděla o Imunilkách, sirupech i dalších produktech. Začala jsem je kupovat svým vnukům, kteří je skutečně požadují. Kamarádka je začala dávat vnučce, která odmítá vitamínové přípravky jiných firem. S Imunilkami jim to jde "v pohodě".
5
Avatar autora | 23.9.2020
Pro děti komplexní a chutná prevence a posílení imunity
5
Avatar autora | 19.9.2020
+ Naši malé moc chutnaji...

5
Avatar autora | 7.9.2020
jsou spolehlivé

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka DR.BOJDA uvádí na trh extra silné doplňky stravy, zpočátku pro potřebu svých lékáren, později jsou výrobky dodávány přes lékárenské velkoobchody do dalších lékáren v celé ČR. Filosofický přístup k vývoji a výrobě doplňků stravy a kosmetiky je jednoznačně určen nekompromisním přístupem ke kvalitě výrobků. 

Cílem značky je přínos pro zlepšení kvality života zákazníků.