Doprava zdarma již od 500 Kč.

Paní v 76 letech shodila díky Dietalu neuvěřitelných 19,70 kg

Dobrý den.

Jmenuji se Hana, je mi 76 let a jsem celoživotní dietářka. Co mi dala 50 denní kůra přípravku Dietal a Kardiofit. Při první objednávce mě paní, která ji vyřizovala, nejen pečlivě popsala, jak postupovat, ale řekla větu – chce to vyzkoušet a přesvědčit se. A já se přesvědčila. Při užívání jsem snížila příjem stravy na polovinu. Výsledek – byla jsem bez pocitu velkého hladu a nervozity. Za těch 50 dnů jsem snížila hmotnost o 9,30 Kg. Pro mě báječný pocit, že i v mém věku jde váhu upravit.

Pro mě to znamenalo pokračovat, a tak jsem dalších 100 dnů konzumovala potravu, ale nyní jen o třetinu. Nechtěla jsem tak rychle ubývat na váze.

Po 5 měsících mám vysněnou váhu s úbytkem celkem 19,70 kg. Co k tomu říct více.

Nyní mám objednaný Linier s užíváním 1–2 tablety denně abych předešla jojo efektu. Kúra Dietal, bylo nejlepší rozhodnutí, co jsem v této oblasti kdy udělala. Je nejlepší ze všech diet, které jsem vyzkoušela. Účinná, bez záchvatů hladu a nervozity, bez pocitu chvíli myslet na jídlo.

Při dietě jsem jedla všechno, co obvykle, ale v omezeném množství s převahou zeleniny, luštěnin, masa, mléčných výrobků. Co jsem ještě získala. Jsem daleko svěžejší, pohyblivější, bez obtíží. Upravil se mi tlak i glykemie. A hlavně se cítím zdravější, a i laboratorní výsledky to potvrzují.

V průběhu snižování váhy jsem se pečlivě o pokožku celého těla. Lze říci, že jsem nejenom upravila váhu, získala pocit dobrého zdraví, ale dle názoru mého okolí i omládla.

Cvičení – pouze ranní protahování. Jinak jsem velký chodec, dříve túry, výšlapy – nyní delší vycházky s pejskem (střední knírač) nejen denní venčení sebe i Emíka.

Pro psychickou pohodu meditace. Mám ještě jednoho koníčka. Knihy. Od mládí jsem vášnivá čtenářka.

Tak bych popsala svůj životní styl v poslední fázi života..

Zde podpis celým jménem - nezveřejňujeme

Navštivte skupinu chci být zase štíhlý/á: https://bit.ly/2X5TJGI

Originál zde : https://bit.ly/2YFjWOs

Výstřižek_3

V Olomouci 16.6.2020

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení