Zaregistrujte se a získáte věrnostní slevu 3 %

Ústenka NTF s filtrem FFP3 PRATELNÁ 1ks

Kód: 776
48 Kč / ks
Skladem
Můžeme doručit do:
26.6.2024
Možnosti doručení

Ústenka NTF s filtrem FFP3 EcoEVO1 COMFORT UNI-tkanice - PRATELNÁ - až 50 cyklů! Filtr je všitý pevně a pere se spolu s ústenkou na 95 stC  (vhodné dát do pracího vaku pro menší mechanický otěr) a žehlit na max 110 stC.  Po celou dobu opakovaného užívání si výrobek udržuje filtrační ochranu FFP3. K dodání ihned. 

Detailní informace

Registrovaný zákazník | výhody | medicinka.cz
Registrovaný zákazník
- 3 %
TOP zákazník | sleva | 10 % | medicinka.cz
TOP zákazník
- 10 % | nevztahuje se na zvýhodněné balíčky
Sleva 6 %
Vracející se zákazník
- 6 % | nevztahuje se na zvýhodněné balíčky

Detailní popis produktu

Barva: modrá nemocniční

Rozměr ústenky: 210x105 mm

Certifikát: CZ19/007 SGS

ISO9001:2008

Materiál: SMS 40 - netkaná textilie vyrobená technologií SMS, 100% polypropylen 
Vlastnosti: textilie SMS je kombinace textilií typu spunbond a meltblown (dvě vrstvy spundbondu, mezi nimiž je meltblown), je hydrofobní
filtrační a separační použití, tvarová stálost, pružnost, hebkost

Filtr: EVOLON 100 g/m2 - netkaná textilie z mikrovláken, termicky pojená 70% Polyester, 30% Polyamid
Vlastnosti: velice pevná netkaná textilie, dobře saje, propustnost par a vlhkosti, zdravotně nezávadná, odolnost proti UV záření, po vyprání změkne, vysoká pevnost v tahu: příčná i podélná 300 N, odolnost rozpouštědlům

NÁVOD:

FFP2 ochrana proti netoxickým či málo až středně toxickými pevným a kapalným aerosolům (např. olejové kapénky) v koncentraci do 12 x PEL / OEL nebo 10 x APF.
Teplota praní je až 95 ˚C, při nižších teplotách lze použít desinfekční přípravky do praní. Materiál ústenky polypropylen, polyester a polyamid, snáší chemické čištění. Nebělit. Při praní doporučujeme použít prací vak, aby se nezamotaly tkanice. Při šetrném praní lze dosáhnout až 50-ti pracích cyklů. Žehlíme do 110 ˚C. Ústenku necháme volně uschnout, případně použijte sušičku prádla na nejšetrnější program.

UPOZORNĚNÍ A OMEZENÍ:
Vždy se ujistěte, že výrobek je:
• vhodný pro danou aplikaci
• správně nasazen
• nošen po celou dobu expozice
• vyměněn, když je potřeba (ideálně po 2 hodinách expozice)


Pro optimální ochranu uživatele před určitými kontaminanty obsaženými v ovzduší je nezbytně nutný správný výběr ochranného prostředku, proškolení uživatele, dodržování pokynů užívání a vhodné skladování produktu. Nedodržení těchto pokynů nebo neodborná manipulace s prostředkem na ochranu dýchacích orgánů, během pobytu uživatele v kontaminovaném prostředí, může mít nežádoucí účinky na zdraví a vést k vážnému onemocnění, trvalé invaliditě nebo smrti. Ochranný účinek výrobku mohou snížit vousy nebo vlasy na obličeji. Výrobek v žádném případě nepozměňujte a neupravujte.

 

5
1x
4
0x
3
1x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 24.10.2020
Velmi účinná, opakovaně použitelná rouška české výroby za bezkonkurenční cenu. Běžné roušky s filtrem FFP2 se cenově pohybují mnohem výš a jsou na jedno použití, tedy krajně neekologické. Škoda, že tento původní model přestávají dodávat a nahrazují ho bílou variantu na gumičku za výrazně vyšší cenu.
3
JH Avatar autora | 15.9.2020
Dopuručuji výrobek nežehlit i nastavení žehličky na první stupeň je vysoká teplota a došlo ke zničení roušky.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: