Zaregistrujte se a získáte věrnostní slevu 3 %

STERIGEL roztok na povrchy s Tea Tree olejem Dr. Bojda 1,5 l

Kód: 752
385 Kč –51 %
sterigel jankar 1,5 l optimized
385 Kč –51 % 185 Kč / ks
Skladem
Můžeme doručit do:
26.6.2024
Možnosti doručení

Dezinfekční roztok na povrchy s Tea tree olejem 1500ml (bez obsahu glycerolu) - vyrobeno dle doporučení WHO.

Detailní informace

Registrovaný zákazník | výhody | medicinka.cz
Registrovaný zákazník
- 3 %
TOP zákazník | sleva | 10 % | medicinka.cz
TOP zákazník
- 10 % | nevztahuje se na zvýhodněné balíčky
Sleva 6 %
Vracející se zákazník
- 6 % | nevztahuje se na zvýhodněné balíčky

Detailní popis produktu

Dezinfekční roztok na povrchy je rychleschnoucí dezinfektant, který má antibakteriální vlastnosti, odstraňuje nečistoty bez použití vody.Tento dezinfekční přípravek je vyroben dle doporučení WHO pro odstraňování baktérií a virů. Roztok účinkuje během 30 vteřin.

Ingredients/Složení: alkohol, voda, peroxid vodíku, tea tree oil

Použití: Originální balení rozplňte do rozprašovače a postříkejte povrchy, lze setřít nebo nechat působit do úplného zaschnutí. Použijte dostatečné množství přípravku, aby pokryl celý ošetřovaný povrch. Neoplachujte. 

Obsah: 1500 ml

Upozornění: Vysoce hořlavá kapalina a páry. Způsobuje vážné podráždění očí. Uchovávejte mimo dosah dětí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo etiketu výrobku. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a kouřením i jinými možnými zdroji zapálení. Může vyvolat alergickou reakci.

Tea tree oil je esenciální olej čerstvé kafrové vůně. Získává se z listů kajeputu střídavolistého (Melaleuca alternifolia), jehož domovinou je severovýchodní pobřeží státu Nový Jižní Wales v Austrálii. Olej má vynikající vlastnosti pro použití v medicíně (včetně antiseptických a antimykotických účinků) a výborné kosmetické vlastnosti. 

Mezi více než 98 sloučeninami obsaženými v oleji je za většinu antimikrobiálního účinku odpovědný terpinen-4-ol. Tea tree oil se v Austrálii považuje za silné antiseptikum již mnohem déle, než byly tyto účinky prokázány vědecky. Řada studií však podporují roli oleje v péči o kůži a při léčbě různých onemocnění.

Dle současné legislativy EU u bylin, přírodních látek a produktů  z nich je zakázáno uvádět podrobnější informace, které by u spotřebitelů mohly vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku, i když se používají celé věky a pomohly miliónům lidí. Nesmíme již uvádět ani vědeckými výzkumy prokázané účinky přírodních látek a bylin, pokud se nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný lék. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka DR.BOJDA uvádí na trh extra silné doplňky stravy, zpočátku pro potřebu svých lékáren, později jsou výrobky dodávány přes lékárenské velkoobchody do dalších lékáren v celé ČR. Filosofický přístup k vývoji a výrobě doplňků stravy a kosmetiky je jednoznačně určen nekompromisním přístupem ke kvalitě výrobků. 

Cílem značky je přínos pro zlepšení kvality života zákazníků.