Zaregistrujte se a získáte věrnostní slevu 3 %

MEDOVINKA Bylinková 0,5 l Jankar - oceněná bronzovou medaili v Americe

Kód: 549
Bronzová medaile z Ameriky 2024
Značka: Jankar Profi
155 Kč / ks 310 Kč / 1 l
Skladem
Můžeme doručit do:
30.7.2024
Možnosti doručení

Medovinka získala nejnovější ocenění z Ameriky v soutěži: TEXAS INTERNATIONAL WINE COMPETITION, Austin-Buda, March 22 - 24, 2024, a to bronzovou medaili

Kvalitní medovina. Vyrobena studeným kvašením, zachovává veškeré živiny obsažené v medu. Neobsahuje konzervanty a jiné chemické látky. Výrobce získal 2 stříbrné medaile ve světové soutěži v konkurenci 2 000 vín z celého světa.

Detailní informace

Registrovaný zákazník | výhody | medicinka.cz
Registrovaný zákazník
- 3 %
TOP zákazník | sleva | 10 % | medicinka.cz
TOP zákazník
- 10 % | nevztahuje se na zvýhodněné balíčky
Sleva 6 %
Vracející se zákazník
- 6 % | nevztahuje se na zvýhodněné balíčky

Detailní popis produktu

V roce 2024 získala bylinková spolu s čeladenkou medovinka bronzovou medaili a medovinka slunečnicová získala stříbrnou medaili. Mandlová medovina získala nejvyšší ocenění, a to PLATINOVOU CENU. Tentokrát v Americe.

Bronzová medaile bylinková z Ameriky 2024

Většina z včelích produktů, které vyrábíme, je schválená pro prodej v lékárnách. Naše výrobky získaly řadu ocenění za kvalitu na českém území i v zahraničí. Firma každoročně úspěšně splňuje náročná kritéria prestižní mezinárodní potravinářské normy IFS (International Food Standart) pro oblast zpracování medu, výrobu medových vín a bylinných sirupů, v těchto oborech je jediným držitelem této certifikace v ČR. To dává našim zákazníkům jistotu, že se u našich produktů, zejména pak medoviny nejedná o nekvalitní pouťové pití z garážových provozů, kterých je u nás víc než dosti a bohužel v konečném výsledku přispívají k degradaci prestiže medových nápojů jako celku. Řízené zkvašování medu je totiž díky jeho antiseptickým účinkům krajně obtížné a neobejde se bez nákladného vybavení a podrobných znalostí chemie a mikrobiologie.

Abychom mohli vyrobit jeden litr přírodního medového vína, musí včely navštívit více než 2 milióny květů. Výroba Medovinky našim způsobem představuje světovou špičku ve fermentaci medu. Příprava kvasných roztoků je vedena bez tepelných zátěží tzv. studeným způsobem, který zaručuje zachování všech biologicky hodnotných látek, jež jsou v medu obsaženy.

Medová vína se v dávných časech přednostně podávala bájným hrdinům a králům, protože byla od pradávných dob považována za zdroj života, moudrosti, energie, odvahy, síly a velkého ducha. Doufáme, že některé z těchto vlastností naleznete v tomto nápoji také.

Doplňkové parametry

Kategorie: Medoviny
Hmotnost: 1.04 kg
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
JP Avatar autora | 8.5.2021
Velká skojenost :-)
Nevyplňujte toto pole:
P Avatar autora 14.5.2021 13:47
Mám tuto bylinkovou a z lesního medu! Už teď se nemohu dočkat na následující dva večery! A pokud nenapíšu ke svému komentáři odpověď, znamená to, že byly výborné! Za studena, bez přidaných látek, už aby byl večer! ????
Odpovědět