Med s ovocem JAHODA bucláček 400 g

Kód: 498
139 Kč / ks
Skladem
Můžeme doručit do:
25.10.2021

Zdravá delikatesa, vzniklá spojením ovoce s vybranými druhy medu, tj. přírodním sladidlem. Chuťově méně výrazný med dostává díky ovoci kyselkavé příchutě a bohatější nutriční složení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zdravá velmi komplexní potravina od tradičního výrobce Jankar Profi s.r.o., vhodná pro děti i dospělé. Dr. Bojda, majitel firmy kupuje pouze med  českého původu bez příměsí zahraničních medů, invertních sirupů a řepného cukru. Neobsahuje konzervanty, barviva, nebyl ředěn vodou, neprošel vysokou tepelnou zátěží ani vysokotlakou filtrací.

Ovoce není denaturováno a exponováno vysokými teplotami obvyklými při zavařování marmelád a džemů. Využíváme přirozených antiseptických schopností medu, který uchová ovocné složky v mikrobiologicky stabilní formě. Při vývoji produktu byl kladen důraz na zdravotní přínos a úplné vyloučení konzervačních a aditivních látek.  Běžné džemy a marmelády obsahují cca 60-70 % klasického cukru, často i umělá sladidla, zahušťovadla v některých případech i konzervanty a prochází vysokou tepelnou zátěží – sterilací. Medy s ovocem mají velmi přírodní formu cukrů (pouze med), neobsahují zahušťovací látky a ovoce nebylo vystaveno dlouhotrvajícím vysokým teplotám. K výrobě je používáno kvalitní ovoce první jakosti, nikoli nahnilé a bakteriologicky zasažené, což je běžné v případě výroby džemů a marmelád.

V zahraničí (NSR) výrobce získal ocenění za nadstandardně kvalitní produkci v duchu zásad “Slow Food”

Výrobky byly vyvinuty s cílem poskytnout maximálně zdravou potravinu (sladkost) pro děti i dospělé, celkově zatraktivnit tuzemský med a nabídnout spotřebitelům zajímavou novinku. 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Pravý český med bucláček
Hmotnost: 0.6 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
5
4x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 8.8.2021
+ Je moooc dobrý

5
DM Avatar autora | 1.7.2021
ZATÍM JSEM JEŠTĚ NEOTEVŘELA,MÁM NAČATÉ JINÉ MEDÍKY,TAKŽE S TÍMTO JEŠTĚ POČKÁM.
5
Avatar autora | 22.2.2021
+ MALOU VERZI JSME CHUTNALI VYBORNA JAHODA JE Z TOHO CITIT,DOBRE NA VANOCKU,CHLEBA,I LZICKOU SI OCHUTIT CAJ,TUTO VEZRI MAM JAKO DAREK PRO SESTRU S DETMI

5
Avatar autora | 5.11.2020
+ Opravdu chutná po jahodách

Opravdu chutná po jahodách. Nikdy předtím jsem medoládu neměla a musím říct, že je to naprosto vynikající! Jen je na mě docela sladká, ale všechny varianty s kyselejsim ovocem, které by podle mne bylo trochu lepší (maliny, ostružiny, višeň), byly zrovna vyprodané.