Zaregistrujte se a získáte věrnostní slevu 3 %

Med Pastový 400 g

Kód: 276
107 Kč / ks 268 Kč / 1 kg
Skladem
Můžeme doručit do:
26.6.2024
Možnosti doručení

Český pastový med  může být vyroben z jakéhokoli druhu tekutého medu tzv. řízenou krystalizací, která probíhá tak, že se s celým obsahem medu v nádobě pomalu míchá. Během tohoto míchání vznikají v tekutém medu malé jemné krystalky, které se po skončení pastování již nespojují ve větší. Pastový med vzniká bez jakýchkoli přísad a bez tepelných zátěží. Med zůstává v krémové až pastové konzistenci se všemi biologicky aktivními látkami, které přirozeně obsahuje. Je stejně hodnotný jako čerstvý tekutý med neboť prochází minimální tepelnou expozicí.  

Detailní informace

Registrovaný zákazník | výhody | medicinka.cz
Registrovaný zákazník
- 3 %
TOP zákazník | sleva | 10 % | medicinka.cz
TOP zákazník
- 10 % | nevztahuje se na zvýhodněné balíčky
Sleva 6 %
Vracející se zákazník
- 6 % | nevztahuje se na zvýhodněné balíčky

Detailní popis produktu

Med je zdravá, přírodní, biologicky vysoce hodnotná potravina, která obsahuje jednoduché cukry, vitaminy, minerály, aminokyseliny, enzymy, vlákninu a další organické látky. Je to produkt včel, který včely sbírají v podobě sladkých šťáv z květů jako nektar, nebo z jiných částí rostlin jako medovici. Včely tyto šťávy dále zahušťují, přetvářejí a obohacují o specifické látky, které vyměšují a celou směs ukládají do plástů, kde vyzrává. Podle místa sběru rostlinných šťáv medy dělíme na květové a medovicové (často označované jako lesní).

Český med je označení pro nejkvalitnější tuzemské druhy medů podle normy, která uplatňuje zvlášť tvrdá kvalitativní kritéria. Naše firma zpracovává nejkvalitnější druhy pouze českých medů od českých a moravských včelařů a z vlastních včelstev, která  jsou situována v srdci Beskyd, v oblasti, která není zemědělsky využívána a průmyslově exponována, je tudíž prostá reziduí z hnojiv a pesticidů a minimálně zatížená exhalacemi. Zahraniční medy nepoužíváme z důvodu vysokého rizika obsahu toxických a jiných cizorodých látek jako jsou rezidua pesticidů a léčiv (např. antibiotik, sulfonamidů aj. používaných na léčení včel v zahraničí), a kvůli přítomnosti exotických druhů pylů, které vyvolávají extrémní alergické reakce našich obyvatel. 

Doplňkové parametry

Kategorie: med
Hmotnost: 0.59 kg
Kartón: 24 ks
Skupinové balení: 6 ks
5
4x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
IC Avatar autora | 4.9.2021
Kvalitní produkt
5
Avatar autora | 31.3.2021
+ kvalitní produkt
- není

5
Avatar autora | 3.3.2021
+ Výborná kvalita - vhodný se stopečkou slivovice večer do čaje před spaním

5
Avatar autora | 13.11.2020
Mám to jako dáreček se

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: