Zaregistrujte se a získáte věrnostní slevu 3 %

IMUNOSET pro odolnost: Vit.C+Rutin, Vit.C +Zn, Imunilky pro dospělé, Vit.D

Kód: 620
1 117 Kč –8 %
imunoset pro odolnost medicinka dr bojda vitaminy
1 117 Kč –8 % 1 027 Kč / sada
Skladem
Můžeme doručit do:
26.6.2024
Možnosti doručení

Sada doplňků stravy v podobě komplexní péče o Vaši imunitu na 2 měsíce. Sada obsahuje kombinaci nejdůležitějších imunopřípravků pro globální posílení Vaší obranyschopnosti. Zastoupeny jsou IMUNILKY 60 tbl., které obsahují promyšlenou kombinaci nejsilnějších známých imunolátek a Vitamín C 500 Biokomplex s Rutinem 60 tbl., Vitamin C Imuno se Zinkem 60 tbl. a Vitamin D3/D2 + B5 2000 I.U. 60 tbl.

Detailní informace

Registrovaný zákazník | výhody | medicinka.cz
Registrovaný zákazník
- 3 %
TOP zákazník | sleva | 10 % | medicinka.cz
TOP zákazník
- 10 % | nevztahuje se na zvýhodněné balíčky
Sleva 6 %
Vracející se zákazník
- 6 % | nevztahuje se na zvýhodněné balíčky

Detailní popis produktu

IMUNOSET pro velkou odolnost

Problémy s oslabenou imunitou má v současné době stále více lidí hlavně dětí. Podléhají nejrůznějším infekcím a alergiím podstatně snadněji a masověji, než tomu bylo v dřívějších dobách.  Svou negativní roli hraje nutričně nekvalitní, často příliš chemizovaná hypermarketová strava. Nemalý vliv mají časté inverze, exhalace a špatné rozptylové podmínky, všeobecný nedostatek pohybu a stále agresivnější a vůči léčivům odolnější bacily. Přirozená imunita organismu hraje klíčovou roli, na ní záleží, jak velký infekční tlak vydržíme a zda chřipce či jiné infekci tělo podlehne, nebo zůstane zdravé. Imunoset představuje 2 měsíční intenzívní imunostimulační kúru. Je vhodný zejména pro zdravotnický personál, učitele, prodávající, řidiče MHD, sportovce a každého kdo chce odolat infekčnímu tlaku respiračních nemocí. 

Co imunoset obsahuje informaci, jak mohou užívat osoby nad 12 let:

I. Imunilky pro dospělé  60 tbl., obsahují promyšlenou kombinaci nejsilnějších známých imunolátek. Doporučené užívání: 1 tbl. denně.

II. Vitamín C 500 Biokomplex s Rutinem 60 tbl. nejedná se o obyčejnou kyselinu askorbovou, ale o špičkový vitamín C, který kromě rakytníku, rybízu a klasických vodorozpustných forem vit.C obsahuje také v tucích rozpustnou formu vit. C a to vše obohaceno o Rutin což je extrakt z pohanky, který má vliv na pružnost krevních cév a kapilár. Doporučené užívání: 1 tbl. = 500 mg céčka denně, např. ráno.

III. Vitamin C Imuno se Zinkem 60 tbl. má ovocný základ z černého rybízu v kombinaci s organickým zinkem a vitamínem C.                                                                                             Doporučené užívání: 1 tbl. = 500 mg tohoto céčka denně, např. večer.

IV. Vitamin D3/D2 Biokomplex + B5 2000 I.U. 60 tbl. obsahuje vit.D3 živočišného původu a vitamín D2 rostlinného původu a to vše doplněno o další pomocné biolátky jako např. vit. B5 k dosažení maximální aktivity a bioprostupnosti vitamínu D či mikroprvek bór k omezení vylučování vit. D. Doporučené užívání dle imunokondice a stavu organismu minim.: 1 tbl. obden.

I. IMUNILKY - imunokomplex pro dospělé 60 tbl. 

Imunostimulativum k zajištění normální funkce imunitního systému.

Přípravek je postaven na bázi kolostra, mateří kašičky a mírnějších koncentrací vitamínu C a  vit. D, které přispívají k normální funkci imunitního systému. Kolostrum vylučují mléčné žlázy savců krátce po porodu mláděte. Obsahuje obrovské spektrum imunostimulativních látek.  Mateří kašička je jedním z nejzáhadnějších přírodních produktů, kterou používají včely k výživě své královny. Její složení není dosud zcela objasněno. Všechny složky mateří kašičky dovedla k dokonalosti více než 100 milionů let trvající evoluce. Dále přípravek obsahuje  Inulin v kombinaci s laktobacily.  Tato kombinace umožňuje růst symbiotických střevních bakterií, které mají zásadní vliv na imunitu. U řady dospělých lidí je právě ve složení a fungování střevního mikrobiomu problematická situace, často zapříčiněná nadužíváním některých léků, zejména antibiotik a konzumací vysoce aditivované hypermarketové stravy.    

Doporučené dávkování při užívání imunosetu: 1 tableta denně, zapít dostatečným množstvím tekutiny.

IMUNILKY představují jeden z nejúčinnějších soudobých přírodních doplňků stravy, které jsou určeny dospělým lidem. Jedná se o komplexní imunopreparát na trhu v ČR určený ke globálnímu posílení imunitního systému. Je zřejmé, že tento přípravek je schopen nahradit několik specifických produktů.

Jaké jsou výsledky a praxe? Jedinec který přípravek užívá  neonemocní?

     Záleží na tom v jaké imunokondici se nachází. Pravděpodobnost, že onemocní se může snížit. Pokud je přípravek používán dostatečnou dobu pak obvykle vznikne odolnost, která se prakticky projeví takto: Některé infekce zejména respirační se neprojeví nemocí a pokud ano, tak se nemoc rychleji a snadněji překonává. Zpravidla se dostaví zvýšená teplota event. kašel či produkce hlenů, ale průběh nemoci se obvykle nemusí dostat do těžkých hnisavých a zánětlivých projevů a úporných horečnatých stavů, takže používání antibiotik se všemi negativními důsledky např. destrukce střevní mikroflóry, dlouhé absence v zaměstnání apod. nemusí být tak frekventované.

II. VITAMÍN C 500 + RUTIN Biokomplex 60 tbl.

Antioxidační fytoprotektivum k zajištění normální funkce cév a imunitního systému.

Vitamín C 500 Biokomplex přispívá k normální funkci imunitního systému a k snížení míry únavy a vyčerpání. Dále podporuje tvorbu kolagenu pro normální funkci chrupavek, dásní, kůže, kostí, zubů a krevních cév. Vit. C přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, nervové a psychické činnosti i k zvyšování vstřebávání železa. Černý rybíz zlepšuje všeobecný stav organismu. Bioaktivní flavonoidy rybízu mají schopnost zesílit využitelnost přítomného vitamínu C. Rakytník podporuje imunitní, kardiovaskulární a trávicí systém. Obsahuje látku hippophaein, ze které vzniká biologicky aktivní látka serotonin. Rutin je extrakt z pohanky a velmi silný antioxidant. Lidé kteří často konzumují pohanku mají pružnější cévy a krevní kapiláry, tudíž nižší výskyt různých příhod mozkových aj.. 

Složení: aktivní látky: kyselina askorbová, askorban vápenatý, askorbyl palmitát, extrakt z černého rybízu, rakytníkový extrakt, rutin, plniva: mikrokrystalická celulóza, pojiva: sorbitol, protispékavé látky: magnesium stearát.

Účinné látky: Obsah v jedné tabletě Obsah v % doporuč. denní dávky

      Vitamín C celkem 580 mg 800 %, Černý rybíz – extrakt 80 mg, Rakytník – extrakt 50 mg, Rutin 80 mg

Doporučené dávkování při užívání imunosetu: 1 tableta denně, zapít dostatečným množstvím tekutiny.

 

Podrobnější informace:

Vitamín C 500 + Rutin Biokomplex obsahuje několik forem askorbátů (vitamínů C), rozpustných jak ve vodě, tak i v tucích. Ester tvořený kyselinou askorbovou a kyselinou palmitovou má vynikající biologickou dostupnost a zajišťuje vysokou antioxidační aktivitu.

Jaké výhody přináší Vitamín C 500 + Rutin Biokomplex svým uživatelům?

Tohle céčko obsahuje formy vitamínu C rozpustné ve vodě i v tucích, což je na českém trhu unikátní. V tuku rozpustný vitamin C může dosáhnout tkáňových oblastí, do kterých se klasická kyselina askorbová rozpustná ve vodě nemůže dostat.Tablety Vitamínu C 500 Biokomplexu mají dlouhotrvající rozpustnost, což způsobuje jejich postupné vstřebávání a v důsledku přítomnosti rostlinných flavonoidních látek z černého rybízu a rakytníku, také prodlouženou resorpci tj. účinek.

Toto céčko je díky své komplexnosti a rostlinnému základu až 3x účinnější než pouhá kyselina askorbová.

Askorbylpalmitát použitý v tomto vit. C patří k nejstabilnějším formám vitamínu C. Jedná se o zvláštní molekulu, která má jednu část rozpustnou ve vodě (hydrofilní) a druhou část rozpustnou v tuku (lipofilní). Tato dvojí rozpustnost umožňuje, dobrou začlenitelnost do buněčných membrán. Bylo zjištěno, že při včlenění do buněčných membrán lidských červených krvinek, askorbylpalmitát chrání krvinky před oxidačním poškozením a chrání α-tokoferol (tj. vitamín E – antioxidant rozpustný v tucích) před oxidací volnými radikály. Výše popsané vlastnosti charakterizují následující zdravotní tvrzení:

  • Vitamín C přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem
  • Vitamín C přispívá k regeneraci redukované formy vitaminu E
  • Vitamín C podporuje funkci dýchacího systému

 

III. Vitamín C 500 Imuno se Zinkem 

přispívá k normální funkci imunitního systému a k snížení míry únavy a vyčerpání. Dále podporuje tvorbu kolagenu pro normální funkci chrupavek, dásní, kůže, kostí, zubů a krevních cév. Vit. C přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, nervové a psychické činnosti i k zvyšování vstřebávání železa. Černý rybíz zlepšuje všeobecný stav organismu, je výborným antioxidantem a prostředkem při stresu a námaze. Bioaktivní flavonoidy rybízu mají schopnost zesílit využitelnost přítomného vitamínu C. Zinek přispívá k aktivní ochraně buněk před oxidativním stresem k normálnímu metabolismu makroživin, sacharidů, bílkovin, mastných kyselin a vit. A. Dále přispívá k udržení normálního stavu zraku, vlasů, nehtů, kostí a pokožky. Přispívá k normální plodnosti a reprodukci i udržení normální hladiny testosteronu v krvi.

Složení: aktivní látky: kyselina askorbová, extrakt z černého rybízu, zinek organický, plniva: mikrokrystalická celulóza, pojiva: sorbitol,     protispékavé látky: magnesium stearát.

Doporučené dávkování při užívání imunosetu: 1 tableta denně, zapít dostatečným množstvím tekutiny.

IV. Vitamín D3/D2  Biokomplex + B5 extra silný 2000 I.U.

Obsahuje vysoce využitelné biologicky aktivní formy vitamínu D3/D2 v podobě prekurzoru hormonu kalcitriolu, tj. max. aktivní forma vitamínu D.

Vitamín D se podílí na správném fungování imunitního systému, je prospěšný při vstřebávání kalcia a fosforu, a společně s kalciem přispívá k udržení normálního stavu kostí, zubů a svalů. Podílí se také na procesu správného dělení buněk. 

Doporučené dávkování při užívání imunosetu dle imunokondice a stavu organismu cca.: 1 tbl. obden.

Charakteristika přípravku VITAMIN D3/D2 Biokomplex +B5:

Vitamin D všeobecně pomáhá tělu vstřebávat vápník a fosfor, podporuje tvorbu kostí a snižuje hladinu hormonu příštítných tělísek (PTH, tzv. parathormonu). Vitamin D ovlivňuje okolo 200 různých chemických reakcí v organismu. Vyskytuje se téměř ve všech typech lidských buněk a ve všech lidských tkáních.

Vitamin D3/D2 Biokomplex +B5 podporuje zdravý imunitní systém a sehrává klíčovou roli v mnoha důležitých procesech v těle. Je to vitamin rozpustný v tucích, což znamená, že si ho tělo může uložit do zásoby. Odtud ho náš organismus v případě potřeby může čerpat. Výzvou je však docílit toho, aby naše tělo mělo stále takovou zásobu vitaminu D, která bude dostačující pro všechny jeho potřeby.

Vitamin D se od ostatních vitaminů liší tím, že naše tělo je schopno si jeho aktivní formu vyrobit samo. Je to však pouze tehdy, pokud je naše pokožka vystavena dostatečně dlouho dostatečně silnému slunečnímu svitu – proto mu říkáme také „sluneční vitamin“. Pro pokrytí doporučené denní dávky dětí a dospělých je třeba vystavit většinu kůže na našem těle slunci alespoň 20 minut denně. To není vůbec jednoduché, jak se na první pohled zdá, a to zvlášť v oblasti, jako je střední Evropa, kde slunce tolik nesvítí, zejména v době od podzimu do jara. V dřívějších dobách většina obyvatel pracovala v zemědělství, lese atp...  Bylo to až 95% obyvatelstva v době před průmyslovou revolucí.  Tito lidé byli denně na čerstvém vzduchu a denně dostávali nějaký osvit ze slunce, takže denně doplňovali a dotvářeli vitamín D.  Dnes je zcela jiná doba a jiný životní styl. Většina obyvatel pracuje v uzavřených místnostech, halách a kancelářích a na slunce se dostávají zřídka. I děti sedí převážně v interiérech u počítačů mobilů atp... A pokud se dnešní lidé dostanou na slunce tak je to často na omezenou dobu, a ještě mají na sobě ochranné prvky, a to nejen oděv ale i kosmetiku. Například běžné denní krémy mají v sobě dnes již standartně zabudovány ochranné faktory o velikosti SPF 8 -10 jako standart. Bohužel ani občasná konzumace ryb nám nezaručí dostatečnou hladinu vitaminu D.

Nedostatek vitaminu D se projevuje změknutím kostí v důsledku ztrát a nedostatečného vstřebávání vápníku a fosforu. U dětí se toto projeví jako křivice, u dospělých pak jako osteomalacie, u seniorů je masivní výskyt osteoporózy. Dalším indikátorem je zvýšená kazivost zubů. Deficit vitaminu D byl opakovaně nalezen prakticky u všech sledovaných osob, které utrpěly infarkt myokardu. Nízká hladina této látky byla prokázána i u dalších kardiovaskulárních chorob, jako je angina pectoris, srdeční selhání a mozková příhoda. Lidé trpící cukrovkou 1. typu mají v těle sníženou hladinu vitaminu D.  Vitamin D je bohužel pohlcován tukovými buňkami, které jej odvádějí mimo krevní oběh. Tuk jej pak naváže na sebe a neuvolní jej ani v případě potřeby. Bylo zjištěno, že na každých deset kilo nadváhy je potřeba navýšit denní příjem vitaminu D o cca dalších 17%. A nadváhou či obezitou je postiženo stále více lidí.

Přímý vliv na nedostatek vitaminu D má hlavně kvalita stravy, pobyt na slunci a pohyb. Úloha vitaminu D pro náš organismus je však komplexnější. Pozitivně má ovlivňovat celkovou imunitu, chránit srdce, snižovat riziko nádorových onemocnění atp.

Podle studie Státního zdravotního ústavu má nedostatek vitaminu D 9 z 10 Čechů.

Složení vit. D3/D2 Biokomplexu + B5: aktivní látky: pantothenát vápenatý, tokoferyl acetát, cholekalciferol, ergokalciferol, kyselina boritá, plniva: mikrokrystalická celulóza, pojiva: sorbitol, protispékavé látky: magnesium stearát.

Aby se dobře vstřebával, fakta, rady, doporučení: Vitamin D3/D2 Biokomplex + B5 je jediný přípravek svého druhu, který má v každé tabletě obsažen vitamin B5 tj. pantothenát vápenatý, což je nepostradatelná složka pro aktivní tvorbu vitaminu D. Pro zvýšení tkáňové dostupnosti vitaminu D je vhodné užívat mírnou koncentraci organického hořčíku. Ideální je Magnesium Biokomplex + B6 – stačí 1 tableta denně.

Při tvorbě vitaminu D je nepostradatelné slunce, pokud ho nemáme dostatek nebo je nedostupné tak Vitamin D3/D2 Biokomplex obsahuje dostatek vitaminu B5, který se podílí na tvorbě aktivních forem vitaminu D. Kromě toho vitamin B5 přispívá k snížení míry únavy a vyčerpání.

Bór je nezbytný mikroprvek k omezení vylučování vit. D z těla ven.

 

Frekventované otázky, které se objevují v souvislosti s vitaminem D. 

 

Proč Vitamín D potřebujeme a čím nám prospívá?

Vitamín D hraje ve Vašem těle důležitou roli. Umožňuje tělu vstřebávat vápník z jídla, které jíte. Tímto způsobem tělo získá stavební materiál, který potřebuje k vybudování a udržení silné kostry. Vápník neboli kalcium je nejhojněji se vyskytujícím minerálem v lidském těle. Nedostatek vitamínu D může vést ke svalové slabosti a je vědecky prokázáno, že existuje souvislost mezi užíváním vitamínu D a udržováním správné funkce svalů. Vitamín D navíc podporuje imunitní systém, díky kterému zůstanete zdraví po celý rok!

Jak můžu vitamín D získat?

Získat dostatek vitaminu D lze pravidelným pobytem na slunci, pravidelnou konzumací mastných mořských ryb nebo užíváním doplňků stravy. Výzkum ukazuje, že pouze asi 20% potřeby vitaminu D pochází z potravy – je tudíž obtížné získat dostatečné množství vitaminu D pouze stravou. Proto se doplněk stravy stává řešením pro mnoho lidí. Vitamin D3/D2 Biokomplex + B5 je doplněk stravy, který vám zajistí adekvátní hladinu vitamínu D po celý rok.

Proč máme vitaminu D málo?

Existuje mnoho důvodů pro nedostatek vitaminu D v těle, ale jedním z nejdůležitějších je skutečnost, že trávíme málo času na slunci, hodně v práci nebo doma. Došlo k velké změně životního stylu za posledních 100 let.  Kromě toho jsou tu také dlouhé zimní měsíce bez slunce, a to nemůžeme nijak ovlivnit.  Dalším výrazným vlivem je strava. My středoevropští suchozemci konzumujeme málo potravin, které obsahují tento důležitý vitamin. Vyskytuje se hlavně v rybách a mořských plodech. Nemáme ani hranice s mořem jako mnoho jiných států, a tudíž nemáme národní kuchyni postavenou na konzumaci darů moře. To naše vepřo – knedlo – zelo a pivo žádný vitamin D neobsahuje. A když 80% produkce vitamínu D v těle pochází z vystavení se slunci, nemělo by být překvapením, že ho máme tak málo.

Kdybychom chodili do solária tak bychom přece mohli vitamin D získat i v zimě?

To je hluboký omyl. V soláriu jsou totiž trubice, které vyzařují především záření typu UV-A. To způsobuje sice zhnědnutí kůže, ale nezpůsobí aktivaci vitaminu D. Ty trubice musí být takto konstruovány z bezpečnostních důvodů. V Austrálii, kde mají největší výskyt kožních melanomů na světě dokonce musíte podepsat něco jako reverz či informovaný souhlas, než Vás pustí do solária. Na aktivaci vitaminu D je potřeba krátkovlnnější záření typu UV-B. Ze slunce se dostává na zem tento typ záření také omezeně, a to pouze v době intenzivního slunečního svitu tj. cca od 10:00 dopoledne do přibližně 15:00 odpoledne. V dřívějších či pozdějších hodinách procházejí sluneční paprsky k Zemi pod takovým úhlem, že záření UV-B zcela pohltí atmosféra. Bohužel UV-B je záření, které je zodpovědné za vznik karcinomů kůže (melanomy atp....), pokud se pravidelně a dlouhodobě vystavujeme jeho vysoké expozici. Takže tady to chce nalézt citlivou rovnováhu.   

 

Jak se liší Vitamin D3/D2 Biokomplex + B5 2000 I.U. od ostatních podobných přípravků a jak poznám, že se jedná o kvalitní produkt?

Kvalita Vitaminu D3/D2 Biokomplexu +B5 je dána jeho složením, které je velice kompaktní, vyladěné a zahrnuje všechny podpůrné systémy pro dosažení maximálního účinku a maximálního vstřebávání. Běžný přípravek obsahuje nějakou dávku vitaminu D3 a to je obvykle vše. Vitamin D3/D2 Biokomplex má už v názvu obsaženo, že se jedná o velmi komplexní směs dvou typů vitamínu D. Jeden typ vit. D je živočišného původu to je vit. D3 a druhý je rostlinného původu tj. vit. D2. Tato směs déček podporuje zdravý imunitní systém a sehrává klíčovou roli v mnoha důležitých procesech v těle. Navíc jsou vitamíny D3/D2 doplněny vitaminem B5, a bórem což je neobvyklá rarita. Jedná se o jediný přípravek svého druhu, který má v každé tabletě obsažen vitamin B5 tj. pantothenát vápenatý, což je nepostradatelná složka pro aktivní tvorbu vitaminu D. V podstatě nám jistým způsobem přítomnost B5 nahrazuje působení slunce. Dále je přípravek doplněn o mikroprvek bór, který je důležitým katalyzátorem, jenž omezuje vylučování iontů vápníku z těla ven. Dostatek těchto iontů hraje klíčovou roli v metabolismu vitaminu D. 

Vitamín D3/D2 Biokomplex + B5 2000 I.U. má vyřešen velmi komplexně celý metabolismus vit. D včetně řady podpůrných komponent.   

Kdo by měl užívat vitamin D?

Doplnění vitaminu D se doporučuje prakticky každému. Ale je to důležité zejména pro lidi, kteří netráví mnoho času na slunci nebo nejí mastné ryby 23krát týdně. Je třeba si uvědomit, že starší lidé neprodukují vitamín D v pokožce tak účinně, jako dříve, a proto je vyšší pravděpodobnost jeho nízké hladiny. Ženy po menopauze jsou také zvláště náchylné k nedostatku vitaminu D.

Kdy je dobré vitamin D užívat?

Vitamin D potřebujete hlavně během období špatného slunečního záření, například na podzim a v zimě. Při současném stylu života i v létě. Čím dál častěji se z vitaminu D stává celoroční událost. 

Měli by vitamin D užívat senioři?

Lidem starším 70 let doporučujeme užívat vit. D pravidelně (v závislosti na tělesné hmotnosti a přísunu vitaminu D v potravě) po celý rok.  Individuální koncentrace vitaminu D lze měřit v krvi. Nedávné studie ukazují, že senioři starší 70 let často mají nízkou hladinu vitaminu D. Vysvětlení spočívá v tom, že starší lidé nejsou schopni produkovat vitamin D v kůži tak účinně, jako když byli mladší, a proto mají větší pravděpodobnost nedostatku. 

Je vhodné užívat Vitamín D3/D2 Biokomplex + B5 celý rok i v létě?

V Čechách není vzhledem k zeměpisné šířce v období od října do dubna dostatek slunce k tomu, abychom si v kůži produkovali potřebné množství vitamínu D. Doplňování vitamínu D je obzvláště důležité během zimních měsíců, ale pokud nepobýváte denně na slunci, doporučuje se suplementace po celý rok.

Jak to mají s vitaminem D děti a těhotné či kojící ženy?

Tady je důležitý věk těch dětí. Určitě je důležité vitamín D doplňovat v kojeneckém věku, kdy roste velmi rychle kostra a svaly dítěte. Ukazuje se, že velký vliv na vytváření a kvalitu kostní tkáně dítěte má již před jeho narozením hladina vitaminu D jeho matky (těhotné ženy). Poporodní doplňování vitaminu D dítěti již pouze navazuje, případně částečně snižuje event. nedostatky vytvořeného základu kostní tkáně. Některé studie poukazují na fakt, že děti narozené ženám s dostatečnou hladinou vitaminu D v době těhotenství mají v kostech vyšší obsah minerálních látek než děti, které se narodily ženám s nižšími hladinami vitaminu D v krvi. Podstatné však je to, že ačkoliv při doplňování vitaminu D se v kojeneckém věku mineralizace kostí dále zvyšuje, přetrvává i dále u dětí rozdíl kostní mineralizace, jak byl navozen z období těhotenství.
Vitamin D je samozřejmě pouze jedním z nutričních faktorů, které se uplatňují při růstu a vývoji kostí dítěte. Důležitý je také vitamin K, který například podněcuje tvorbu osteokalcinu tj. bílkoviny, která se vyskytuje v kostní tkáni, je produkována osteoblasty a podporuje mineralizaci kostí. Vápník, fosfor, kvalitní bílkovina a další složky výživy se rovněž intenzivně zapojují do utváření kostní tkáně a zubů i budování samotného imunitního systému. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Vitamíny a minerály
Hmotnost: 0.28 kg

Dr. Bojda imunilky pro děti i dospělé

O vitamínu D s Jiřím Bastou

VITAMIN D3/D2 2000IU biokomplex + B5 60tbl Dr. Bojda - TV Prima 2020

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka DR.BOJDA uvádí na trh extra silné doplňky stravy, zpočátku pro potřebu svých lékáren, později jsou výrobky dodávány přes lékárenské velkoobchody do dalších lékáren v celé ČR. Filosofický přístup k vývoji a výrobě doplňků stravy a kosmetiky je jednoznačně určen nekompromisním přístupem ke kvalitě výrobků. 

Cílem značky je přínos pro zlepšení kvality života zákazníků.