Zaregistrujte se a získáte věrnostní slevu 3 %

hana 76 let - upřímný dopis - díky Dietalu shodila 19,70 Kg

 Dobrý den

Jmenuji se Hana, je mi 76 let a jsem celoživotní dietářka. Co mi dala 50 denní kůra přípravku Dietal a Kardiofit. Při první objednávce mě paní, která ji vyřizovala, nejen pečlivě popsala, jak postupovat, ale řekla větu – chce to vyzkoušet a přesvědčit se. A já se přesvědčila. Při užívání jsem snížila příjem stravy na polovinu. Výsledek – byla jsem bez pocitu velkého hladu a nervozity. Za těch 50 dnů jsem snížila hmotnost o 9,30 Kg. Pro mě báječný pocit, že i v mém věku jde váhu upravit.

Pro mě to znamenalo pokračovat, a tak jsem dalších 100 dnů konzumovala potravu, ale nyní jen o třetinu. Nechtěla jsem tak rychle ubývat na váze.

Po 5 měsících mám vysněnou váhu s úbytkem celkem 19,70 kg. Co k tomu říct více.

Nyní mám objednaný Linier s užíváním 1–2 tablety denně abych předešla jojo efektu. Kúra Dietal byla nejlepší rozhodnutí, co jsem v této oblasti kdy udělala. Je nejlepší ze všech diet, které jsem vyzkoušela. Účinná, bez záchvatů hladu a nervozity, bez pocitu chvíli myslet na jídlo. Při dietě jedla všechno, co obvykle, ale v omezeném množství s převahou zeleniny, luštěnin, masa, mléčných výrobků. Co jsem ještě získala. Jsem daleko svěžejší, pohyblivější, bez obtíží. Upravil se mi tlak i glykemie. A hlavně se cítím zdravější, a i laboratorní výsledky to potvrzují.

V průběhu snižování váhy jsem se pečlivě o pokožku celého těla. Lze říci, že jsem nejenom upravila váhu, získala pocit dobrého zdraví, ale dle názoru mého okolí i omládla.

Cvičení – pouze ranní protahování. Jinak jsem velký chodec, dříve túry, výšlapy – nyní delší vycházky s pejskem (střední knírač) nejen denní venčení sebe i Emíka.

Pro psychickou pohodu meditace. Mám ještě jednoho koníčka. Knihy. Od mládí jsem vášnivá čtenářka.

Tak bych popsala svůj životní styl v poslední fázi života..

Zde podpis celým jménem - nezveřejňujeme

Originál zde : https://bit.ly/2YFjWOs

Výstřižek

V Olomouci 16.6.2020