Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
2180 hodnocení
5
2149x
4
25x
3
3x
2
0x
1
3x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
KŠ
Květoslava Šinovská
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
27.12.2020
Spokojenost se vším.
Díky.
+ Rychlost,super ceny
V
Vlasta.Lavrovičová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
26.12.2020
Zásilka došla včas a v pořádku. S produkty jsem spokojena a mohu je doporučit. Děkuji
Zakoupené zboží jsem zatím nemohla hodnotit. Byl to dárek pro mé blízké.
AA
Aleš Adamovič
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
26.12.2020
Dodáni perfektní!
Jsem moc spokojený děkuji
LK
Lenka Kadlecová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
26.12.2020
Dodání bleskové, skvělý med, oříšky také. Vše naprostá spokojenost.
I
Ivka
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
26.12.2020
Nedoporučuji. Jednání sprosté. Arogantní. Na jednoduchou otázku, odpověď ironická. Firma zklamala.
Z
Zuzana
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
25.12.2020
Jsme velmi spokojeni :)
Medovinka dorazila rychle a v pořádku, část lahví byla určena i jako dárek, velmi oceňuji zalití hrdla včelím voskem. Určitě to nebyl nákup poslední, líbí se nám i výběr dalších produktů i ceny. Takže za nás: ANO.
M
Miňop
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
25.12.2020
????
L
Líba
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
25.12.2020
Spokojenost, rychlost a pěkně dárkové balení medovinky????určitě doporučuji
J
Jana
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
25.12.2020
Maximální spokojenost. Mohu doporučit ????.
+ Rychlé dodání
MS
Martina Svobodová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
24.12.2020
super,hezké balení,rychlé dodání.
jsem spokojena uz sem i doporucila znamejm i u vas nakoipili, jeste asich abidek velice rada vyuziji, s pozdravem a Vesele Vanoce
ZV
Zuzana Vašáková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
24.12.2020
Ano.. Jsem spokojená. Koupila jsem to rodině pod stromeček.
+ Přišlo rychle a vypadá to nádherně, jako dárek perfektní
+ spolehliví e obchod
HD
Helena drongova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
23.12.2020
Přeji všem krásné prožití Vánoc !obchod perfektní mám jen dobře zkušenosti a děkuji
+ přehledná nabídka, super zboží
- nevím
objednala jsem již vícekrát a vždy perfektní výrobky, krásně zabalené, rychlé dodání a přehledná nabídka. Obchod doporučuji!
Objednávka byla vyřízena k plné spokojenosti
.png)