Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček. 2210 hodnocení
5
2179x
4
25x
3
3x
2
0x
1
3x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Výpis hodnocení

ZD Avatar autora Zuzana Durcová Hodnocení obchodu je 4 z 5 hvězdiček. 12.6.2023
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 10.6.2023
V tomto obchodě nakupuji pravidelně - tento nákup byl již 20. v řadě. Jsem spokojená - přehledný e-shop, produkty vždy skladem v potřebném množství, kvalitní produkty, akční ceny, optimální kombinace přípravků, rychlá objednávka, rychlé doručení, profesionální komunikace. Doporučuji.
AK Avatar autora Antonín Kolář Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 10.6.2023
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 10.6.2023
Rychle,dobře zabalené,komunikace taky super
HJ Avatar autora Hana Janouchova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 9.6.2023
Byla jsem velice spokojena
RZ Avatar autora Renata Zelenková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 8.6.2023
Jsem velice spokojená, rychlé dodání a produkt opravdu funguje.
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 5.6.2023
dodávka produktu do kabelky, byla výhodná, že byla přidána k hlavní objednávce.. :-) vůně se mi líbí
DC Avatar autora Daniela Cichrová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 5.6.2023
Kvalitní produkty, rychlé dodání.
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 4.6.2023
Rychlé vyřízení objednavky
Avatar autora Eva Černíková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 30.5.2023
OB Avatar autora Olga Baboráková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 29.5.2023
HK Avatar autora Hanka Kadeřábková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 29.5.2023
DB Avatar autora Dagmar Broulíková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 29.5.2023
Vše ok
JP Avatar autora Jan Pavlík Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 29.5.2023
spokojenost
ZB Avatar autora Zdeňka Bedřichová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 27.5.2023
Můžu doporučit, komunikace s obchodem výborná, rychlé doručení zboží.Produkty jsou kvalitní.
Avatar autora Jitka Činčurová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 26.5.2023
ok sice nemám ještě vyzkoušeno tak uvidím
JC Avatar autora Jana Císařová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 26.5.2023
spokojenost, rychlé dodání
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 26.5.2023
+ Rychlé vyřízení

Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 25.5.2023
Kvalitní produkty
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 24.5.2023
Spokojenost.

Ovládací prvky výpisu

2221 položek celkem