Zaregistrujte se a získáte věrnostní slevu 3 %

Ballistic podpora

Kód: 1743
30 Kč / ks
Skladem
Můžeme doručit do:
23.5.2024
Možnosti doručení

Vaše podpora je určena pro Kapelu Ballistic. Jedná se o poprockovou kapelu tvořenou velmi mladými ještě nezletilými lidmi s nejmladším bubeníkem na Moravě. Považujeme za velmi důležité podporovat jakékoli sportovní či umělecké dovednosti a tvorbu u soudobé mladé generace, která žije svůj život převážně ve virtuálním světě elektronické zábavy se všemi negativními důsledky na jejich duševní a fyzické zdraví. Moderní hudba je ovšem velmi drahý koníček.........

 

Detailní informace

Registrovaný zákazník | výhody | medicinka.cz
Registrovaný zákazník
- 3 %
TOP zákazník | sleva | 10 % | medicinka.cz
TOP zákazník
- 10 % | nevztahuje se na zvýhodněné balíčky
Sleva 6 %
Vracející se zákazník
- 6 % | nevztahuje se na zvýhodněné balíčky

Detailní popis produktu

Kapelu Ballistic tvoří parta mladých velmi talentovaných kluků, kteří se rozhodli nebavit jen sebe, ale také své okolí. Hrají jak covery známých písní převážně těch českých, tak čím dál častěji vlastní tvorbu. V této kapele je velký potenciál.  Všichni její členové se od školky intenzivně zabývají hudbou. Studují hudební nauku a prakticky se učí hrát na hudební nástroje, zpívají ve sboru nebo se učí sólovému zpěvu. Mají velké cíle a chtěli by Vás nejen pobavit, ale také Vás se svou tvorbou seznámit. Vaše účast na jejich vystoupeních, rozhodně nebude nudou. Přijďte na některý z jejích koncertů, pobavit se a podívat se jak jim to hraje. Třeba u bicích uvidíte nejmladšího člena kapely, kterému je teprve 10 let a patří k nejmladším bubeníkům na Moravě a v Česku. 

Provozování kapely je v dnešní době velmi drahý koníček, který umí spolykat velké množství peněz. Všechna ta technika, spotřební materiál jako jsou struny, kabely, paličky a blány na buben  a pod. polykají nemalé peníze. Pronájem studia k natočení písně stojí opravdu majlant a za vystoupení mladé kapely, kterou nikdo nezná na letních festivalech jsou si  pořádající agentury schopny říct o desítky tisíc korun. 

Vaše podpora bude směřovat právě na tyto výše zmíněné účely.    

 
Více informací a aktuální termíny vystoupení kapely najdete na stránkách:
 
 
Za jakoukoli podporu Vám velice děkujeme.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: