Zaregistrujte se a získáte věrnostní slevu 3 %

STERIGEL roztok na povrchy s Tea Tree olejem barel 5 l Dr. Bojda

Kód: 830
MIMOŘÁDNÁ NABÍDKA
Značka: Dr. Bojda
29,26 € –26 %
STERIGEL 5l
29,26 € –26 % 21,65 € / ks
Skladom
Môžeme doručiť do:
26.6.2024
Možnosti doručenia

Dezinfekční roztok na povrchy s Tea tree olejem 5000ml (bez obsahu glycerolu) - vyrobeno dle doporučení WHO.

Detailné informácie

Registrovaný zákazník | výhoda | zľava 3 % | medicinka.cz
Registrovaný zákazník
-3 %
TOP zákazník | TOP zľava 10 %
TOP zákazník
- 10 %
zľava 6 % pro vracející se zákazníky | medicinka.cz
Vracajúci sa zákazník
-6 %

Podrobný popis

Dezinfekční roztok na povrchy je rychleschnoucí dezinfektant, který má antibakteriální vlastnosti, odstraňuje nečistoty bez použití vody.Tento dezinfekční přípravek je vyroben dle doporučení WHO pro odstraňování baktérií a virů. Roztok účinkuje během 30 vteřin.

Ingredients/Složení: alkohol, voda, peroxid vodíku, tea tree oil

Použití: Originální balení rozplňte do rozprašovače a postříkejte povrchy, lze setřít nebo nechat působit do úplného zaschnutí. Použijte dostatečné množství přípravku, aby pokryl celý ošetřovaný povrch. Neoplachujte. 

Obsah: 5000 ml

Upozornění: Vysoce hořlavá kapalina a páry. Způsobuje vážné podráždění očí. Uchovávejte mimo dosah dětí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo etiketu výrobku. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a kouřením i jinými možnými zdroji zapálení. Může vyvolat alergickou reakci.

Tea tree oil je esenciální olej čerstvé kafrové vůně. Získává se z listů kajeputu střídavolistého (Melaleuca alternifolia), jehož domovinou je severovýchodní pobřeží státu Nový Jižní Wales v Austrálii. Olej má vynikající vlastnosti pro použití v medicíně (včetně antiseptických a antimykotických účinků) a výborné kosmetické vlastnosti. 

Mezi více než 98 sloučeninami obsaženými v oleji je za většinu antimikrobiálního účinku odpovědný terpinen-4-ol. Tea tree oil se v Austrálii považuje za silné antiseptikum již mnohem déle, než byly tyto účinky prokázány vědecky. Řada studií však podporují roli oleje v péči o kůži a při léčbě různých onemocnění.

Dle současné legislativy EU u bylin, přírodních látek a produktů  z nich je zakázáno uvádět podrobnější informace, které by u spotřebitelů mohly vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku, i když se používají celé věky a pomohly miliónům lidí. Nesmíme již uvádět ani vědeckými výzkumy prokázané účinky přírodních látek a bylin, pokud se nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný lék. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka DR.BOJDA uvádí na trh extra silné doplňky stravy, zpočátku pro potřebu svých lékáren, později jsou výrobky dodávány přes lékárenské velkoobchody do dalších lékáren v celé ČR. Filosofický přístup k vývoji a výrobě doplňků stravy a kosmetiky je jednoznačně určen nekompromisním přístupem ke kvalitě výrobků. 

Cílem značky je přínos pro zlepšení kvality života zákazníků.