Musíte zmeniť nastavenie vášho prehliadača
Pozrite sa na:
Ako povoliť JavaScript vo vašom prehliadači
.
Ak používate software na blokovanie reklám, možno bude potrebné, aby ste povolili JavaScript z tejto stránky.
Ďakujeme.
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací
zde
.
Nastavenie
Odmietnuť
Súhlasím
Prejsť na obsah
Zaregistrujte se a získáte věrnostní slevu 3 %
Prihlásenie k vášmu účtu
E-mail
Heslo
Nevypĺňajte toto pole
Surname
Prihlásiť sa
Nová registrácia
Zabudnuté heslo
alebo
Prihlásiť sa cez Facebook
Prihlásiť sa cez Google
Prihlásiť sa cez Seznam
Spôsob a cena dopravy ČR a Slovensko
Bankové spojenie
Napíšte nám
Velkoobchod
Odborné články
Viac
SK
CZ
Mena
EUR
CZK
EUR
Jazyk
Slovenčina
Slovenčina
Čeština
Prihlásenie
Registrácia
Hľadať
Hľadať
Nákupný košík
Prázdny košík
vhodný darček
Sirupy
Český med a medovinka
Sirupy
Ostatné včelárske výrobky
Medovinka nesírená
Medovinky - 0,5l
,
Medovinky - 0,2l
,
medovinky - 5l
Med
Bucláček med 400g
,
Medík 60 g
,
Český med 900 g
Darčekové balenie - medoniéry
Oceněné púrodukty ve světě
vitamíny| minerály | hubnutí
Vitamíny a minerály
Magnesium
,
Calcium
,
Vitamín C
,
Vitamín D
,
Imunilky
Posilnenie našej imunity
Imunilky
,
Vitamíny pre posilnenie Imunity
,
ŽenŠen a Curcumin
Civilizačné choroby Kardiofit a Curcumin
Prípravky na chudnutie
Dietal
,
Linier
,
Green Coffee
,
Ostatné
Pre naše det
Dle problému
Nadváha
Detoxikácia / Pečeň
Únava / Energia
Bolesť hlavy, úzkosť, depresia
Kŕče
Imunita
Kĺby / kosti
Vlasy / nechty
Koža
Sexuálne zdravie
Vhodný dárek
Kosmetika
Dámská vůně
Pánská vůně
Antiseptické a protiplísňové hojivé přípravky
Suroviny-glycerin
Antigénne testy rúška a ostatné
Podporujeme mladé umělce
Doprava zdarma kupon
Bankové spojenie
Obchodní podmínky
Ochrana osobních údajů
Napište nám - Dr. Bojda Vám odborně poradí
Více o Dr. Bojda
Značky
Dr. Bojda
Hemann
LUXE*D'OR
EUR /
CZK
EUR
Slovenčina
Čeština
Prihlásenie
Viac
Domov
/
Antiseptické a protiplísňové hojivé přípravky
Antiseptické a protiplesňové prípravky na telo, ústa a nohy
Stránka
1
z
1
-
15
položiek celkom
Radenie produktov
Radiť podľa:
Odporúčame
Odporúčame
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Abecedne
Výpis produktov
Propolisová tinktura extra silná 20ml Dr. Bojda
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
6,09 €
/ ks
Jednotková cena:
0,30 € / 1 ml
Množstvo
+
−
Do košíka
Kód:
593
Propolisová mast 50ml Dr. Bojda
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
7,32 €
/ ks
Jednotková cena:
0,15 € / 1 ml
Množstvo
+
−
Do košíka
Kód:
590
Propolis natural 10g
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
2 €
/ ks
Jednotková cena:
0,20 € / 1 g
Množstvo
+
−
Do košíka
Kód:
599
Tea Tree Oil 100% čistý přírodní olej 20ml
Priemerné hodnotenie produktu je 4,8 z 5 hviezdičiek.
7,32 €
/ ks
Jednotková cena:
0,37 € / 1 ml
Množstvo
+
−
Do košíka
Kód:
2077
Tea Tree Oil 100% čistý přírodní olej 50ml
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
14,67 €
/ ks
Jednotková cena:
0,29 € / 1 ml
Množstvo
+
−
Do košíka
Kód:
1506
Přírodní lékárnička mini
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
20,40 €
/ sada
26,77 €
(–23 %)
Množstvo
+
−
Do košíka
Kód:
2027
Přírodní lékárnička maxi + 2x Dárek Parfém do kabelky zdarma
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
32,66 €
/ ks
44,88 €
(–27 %)
Množstvo
+
−
Do košíka
Kód:
2030
STERISPREJ Levandule 60ml - regenerační přípravek na roušky, respirátory a jiné předměty či povrchy. Dr. Bojda
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
3,23 €
/ ks
Jednotková cena:
0,05 € / 1 ml
Množstvo
+
−
Do košíka
Kód:
848
STERISPREJ Máta 60ml - regenerační přípravek na roušky, respirátory a jiné předměty či povrchy. Dr. Bojda
3,23 €
/ ks
Jednotková cena:
0,05 € / 1 ml
Množstvo
+
−
Do košíka
Kód:
849
STERISPREJ Mandarinka 60ml - regenerační přípravek na roušky, respirátory a jiné předměty či povrchy. Dr. Bojda
3,23 €
/ ks
Jednotková cena:
0,05 € / 1 ml
Množstvo
+
−
Do košíka
Kód:
867
STERISPREJ Tea Tree 60ml - regenerační přípravek na roušky, respirátory a jiné předměty či povrchy. Dr. Bojda
3,23 €
/ ks
Jednotková cena:
0,05 € / 1 ml
Množstvo
+
−
Do košíka
Kód:
850
STERIGEL dezinfekční gel s Tea tree olejem na ruce 100ml Dr. Bojda
2 €
/ ks
Jednotková cena:
0,02 € / 1 ml
Množstvo
+
−
Do košíka
Kód:
1199
STERIGEL 2 kusy dezinfekční gel s Tea tree olejem na ruce 100ml Dr. Bojda
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
3,64 €
/ sada
4,05 €
(–10 %)
Jednotková cena:
0,02 € / 1 ml
Množstvo
+
−
Do košíka
Kód:
734
Sterigel roztok na ruce s Tea Tree olejem Dr. Bojda 1,5 l
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
8,13 €
/ ks
Jednotková cena:
0,01 € / 1 ml
Množstvo
+
−
Do košíka
Kód:
822
STERIGEL 5L BAREL roztok na RUCE s Tea tree olejem Dr. Bojda
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
22,85 €
/ ks
Množstvo
+
−
Do košíka
Kód:
746
Ovládacie prvky výpisu
15
položiek celkom
Vyrábame to sami, s láskou
co pre seba to i pre Vás
Z tých najlepších surovín
len najvyššia kvalita
Formula s maximálnou silou
dáme do toho čo najviac
Konzultácie na mieru
čokoľvek vieme, poradíme