Rouška z NANOVLÁKEN s aktivním STŘÍBREM Dr. Bojda

Novinka Tip
175 Kč –15 %
Foto rouska antibakterialni
175 Kč –15 % 148 Kč
Skladem

Rouška antibakteriální ČESKÁ z NANOVLÁKEN s aktivním STŘÍBREM - chrání obdobně jako respirátory FFP3. Rouška sterilizovatelná až 5x - ochrana nositele až s 99% účinností.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nabízíme nejlépe hodnocené roušky s nanotechnologií na trhu podle protokolu měření Ústavu chemických procesů Akademie Věd ČR z 9. dubna 2020 se stříbrem a použitím 3 až 5 dní. 

Rouška z nanovlákna, tvořící střední vrstvu, zachytí až 98% viru COVID-19 (ověřeno protokolem měření Ústavem CHP AKADEMIE VĚD ČR z 20. dubna 2020 podle nejpřísnějších zkoušek!  0,2 μm ≥ 98). 98% účinost roušky znamená, že ze 100 částic naše rouška zachytí 98 částic.
Vrstvou nanotextilie je pokryto 100% plochy roušky!

Z ČEHO JE VYROBENA?

NANO ROUŠKA je tvořena třemi vrstvami textilních materiálů, vnější krycí vrstvu tvoří netkaná textilie z viskozy s PES, vnitřní vrstvu tvoří NANO TEXTILIE z polyamidu 6 s pevně zafixovanými molekulami stříbra. Druhou krycí vrstvu tvoří netkaná textilie PERLAN.

Funkční nanotextilii tvoří nekonečné vlákno průměru 200 až 600 nm s plošnou hmotností 3g/m2. Je vyráběno zvlákňováním pomocí elektrospinninu. Vyrobeny jsou stejnou technologií jako používá Univerzita Liberec. Krycí vrstva má hmotnost 35 g/m2, celková plošná hmotnost membrány je 73 g/m2.

DÉLKA POUŽITELNOSTI:

Maximální doporučená doba opakovaného použití je 3-5 dnů při denní zátěži až 6 hodin a při dodržení uvedeného postupu sterilizace. Roušku vložte do nádoby s horkou vodou při teplotě 80°C  a po dobu minimálně 5 minut ji sterilizujte. Teplota nesmí být překročena!!

 

příbalová informace:

návod na použití:

 

ROUŠKA ANTIBAKTERIÁLNÍ OBLIČEJOVÁ ČESKÁ Z NANOVLÁKEN S AKTIVNÍM STŘÍBREM

 Přečtěte si tento návod na použití před začátkem užívání výrobku protože obsahuje důležité údaje.

      

    Materiál této roušky je vytvořen českou speciální NANO technologií, která je schopna ochránit uživatele před viry a nemocemi přenášenými vzduchem přibližně obdobným způsobem jako speciální respirátory třídy FFP3. Velikost viru COVID-19 se pohybuje od cca 80 - 150 nm. Záleží na tom, jak je virus obalen dalšími látkami po vypaření vody z kapénky. Takto malé viry může zachytit pouze speciální výrobek.

    Stříbro rychle likviduje bakterie z úst nositele a to i streptokoky. Díky schopnosti stříbra ničit viry je rouška zcela unikátním produktem na trhu a chrání svého nositele s 99,9% účinností.


Výhody:

 • Tato rouška je schopna zachytit v závislosti na prostupné rychlosti 92% - 99% viru COVID - 19, ale i jiných respiračních a chřipkových virů. 
 • Vrstvou nanotextilie se stříbrem je pokryto 100% plochy roušky. 
 • NANO vlákna jsou schopna ochránit uživatele před viry a nemocemi přenášenými vzduchem, přibližně srovnatelným způsobem jako speciální respirátory třídy FFP3.
 • Stříbro rychle likviduje bakterie a viry.
 • Rouška je lehká a prodyšná, vhodná i pro několik hodin trvající pobyt.
 • Odvádí vlhko a pot, udržuje pokožku v suchu, minimalizuje zápachy.
 • Rychle usychá, výrobce materiálu garantuje až 5 sanitačních cyklů v horké vodě bez snížení antibakteriální účinnosti.
 • Dobře drží tvar a nemačká se.
 • Je skvěle přilnavá, perfektně kryje tváře z boku proti procházení bakterií a virů.
 • Vhodná pro alergiky, astmatiky a pacienty s jinými respiračními problémy.
 • Chrání dýchací cesty před alergeny, roztoči, pyly a prachem.
 • Vhodná i pro sportovní a outdoorové aktivity, nebo na nošení v teplých dnech.
 • Vyrobeno pro české spotřebitele z českého materiálu českými lidmi.

 

Návod k použití: 

    Roušku nasazujte vždy správnou stranou, rubovou stranou na obličej. Snažte se zakrýt celou oblast nosu a úst. Při používání se vyhněte jakéhokoliv dotýkání roušky, abyste viry, bakterie či prach neroztírali a neroznášeli dál.

   Rouška může být opakovaně používána po sterilaci, kterou je možné provést v mrazničce např. přes noc. Pokud se Vám zdá, že rouška začíná zapáchat z výdechových plynů je vhodné provést regeneraci a dezinfekci roušky ponořením do vody 75 – 80 °C horké na dobu minimálně 5 minut. Pak usušit při pokojové teplotě. Tuto regeneraci je možné provést až 5x.

   Roušku sundávejte náležitou metodou (tj. nedotýkejte se přední strany, ale sundávejte roušku chycením tkaniček zezadu).

   Po sundání roušky si ruce očistěte důkladně mýdlem a vodou nebo dezinfekcí na ruce, nejlépe antibakteriálním gelem. Ideální je STERIGEL s obsahem Tea Tree oleje.

Graf účinnosti záchytu virů COVID -19 pro různé typy materiálů a roušek - viz. příloha

 Jednoduché papírové nebo látkové roušky poskytují částečnou ochranu několik desítek minut do doby navlhnutí. Látkové roušky je možné vyprat a opakovaně použít. Ovšem jejich filtrační schopnost a záchyt koronavirů a virů obecně je cca 20%. Před COVID-19 spolehlivě nechrání.

 Tento typ roušky poslouží i v době "postcovidové" např.:

 • jako pomůcka při ochraně v době pravidelných rozšíření infekčních onemocnění a viróz
 • jako pomocná ochrana příslušníků domácnosti v době onemocnění člena rodiny, při návštěvě infekčních míst jako jsou nemocnice, ambulance, hromadné akce atp. …...
 • při pobytu v MHD či znečištěném městském nebo jiném prostředí
 • alergici ocení v pylové sezóně zmenšený průnik pylů do dýchacích cest

 

Upozornění: neprat v pračce, nevyvařovat, nenamáčet do bělidel a aviváží, nevystavovat působení agresivních dezinfekcí zejména na bázi chlóru, nežehlit ani napařovací žehličkou, nesušit v sušičce, nedezinfikovat v mikrovlnné troubě jinak se může narušit unikátní nanomateriál roušky.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: