Vítáme Vás na nových stránkách lékárny www.medicinka.cz :-) Využijte akční nabídku na Calcium Biokomplex a Magnesium Biokomplex

Extra silné bylinné sirupy bez konzervantů a chemikálií

Jak vybrat dobrý bylinný sirup - odvěký nástroj k posílení zdraví v moderním provedení.

     Od pradávných dob lidstvo používalo zejména k léčení různé lektvary, tinktury, odvary a jiné magické nápoje, k jejichž přípravě se používaly rozmanité rostlinné, živočišné i minerální ingredience, které byly  často získávány z krkolomných míst a za zvláštních okolností. Jistě je znám i příklad z filmových podob z doby Rudolfa II.  kde šlo např. o květ mandragory sklizený o půlnoci za úplňku na šibeničním vrchu. Přípravky tak získávaly, kromě účinných látek i velký duchovní a homeopatický léčivý potenciál.

    I v dnešní době lze k posílení zdraví úspěšně používat přípravky mající své kořeny v oněch dávných dobách v podobě bylinných sirupů. Jejich používaní však není zdaleka tak frekventované jako užívání různých pilulek, které dnešní medicína nabízí v podstatě na cokoli.

     Kouzlo bylinných sirupů spočívá v samotné podstatě tekuté hmoty, která obsahuje vyseparované účinné látky z bylin, které organismus díky tekutému složení velmi dobře vstřebává. Snadné  užívání jistě ocení hlavně  malé děti, často to může být i chuťově příjemné. Na našem trhu se vyskytuje velký repertoár různých sirupů často s velmi nízkou kvalitou. Bohužel moderní doba ve které je spotřebitel vychováván hypermarketovou reklamou k tomu že peníze jsou při výběru čehokoli kritériem všeho vede na straně výrobců často k produkování levných jednou bylinkou např. jitrocelem ovoňaných cukrových vod, které jsou zcela neúčinné. Občas lze zahlédnout i výrobky zcela amatérského provedení zabalené do sklenic z čirého skla – zde dochází k rychlé degradaci rostlinných látek vlivem působení světla. Drtivá většina výrobků ze segmentu sirupů v dnešních lékárnách obsahuje navíc tvrdou benzoátovou konzervační chemii.

prezentace imunita
102 Kč –4 %
98 Kč

Bylinkový sirup s kvalitním českým medem a příměsí bylin. 

Kód: 101
prezentace sirup kašel 1080
97 Kč –2 %
95 Kč

Bylinkový sirup s kvalitním českým medem a příměsí bylin. Je vhodný při zánětech horních cest dýchacích, virózách, kašli a nachlazení

Kód: 107
Prezentace sirup nachlazení fb
106,70 Kč –2 %
104,50 Kč

Bylinkový sirup s kvalitním českým medem a příměsí bylin.

Kód: 110
Prezentace sirup průduškový 1080
97 Kč –2 %
95 Kč

Bylinkový sirup s kvalitním českým medem a příměsí bylin. Je vhodný při zánětech horních cest dýchacích, virózách, kašli a nachlazení.

Kód: 113
prezentace sirup Jitrocel
97 Kč –2 %
95 Kč

Bylinkový sirup s kvalitním českým medem a příměsí bylin. Je vhodný při zánětech horních cest dýchacích, virózách, kašli a nachlazení.

Kód: 98
ČERNÝ BEZ Kód: 116
Prezentace1
ZdarmaZdarma 1 080 Kč –13 %
945 Kč

Imunopack MAXI  obsahuje 2 balení vysoce vstřebatelného vit. C 500 Biokomplex s Imunilkama a Extra silným bylinkovým sirupem na Imunitu + Jedním volitelně zvoleným sirupem z...

Kód: 200
7 položek celkem