CURCUMIN-GEL 95+ 20x5ml stick-packs

Kód: 632
850 Kč
Skladem

Komplex Curcuma longa + Hydrogel komplex C rozpustný v ústech - jednotlivé samostatné dávky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Orálně podávaný chutný gel - doplněk stravy založený na duální biologické dostupnosti HGC-C® Curcuming Gel 95+ má patentově chráněnou formu užívání. Pro svou vstřebatelnost je 46x účinnější než jiný dostupný kurkumin na trhu, podávaný například v tobolkách nebo prášku. Navíc začíná působit již po 30 vteřinách! Po spolknutí působí dalších 8 hodin. Tato forma kurkuminu také není odbourána v játrech a proto je celková účinnost násobně vyšší. Příznivé účinky byly zaznamenány při artritidě, hemeroidech, popáleninách z ozařování, lupénce, ekzémech a zánětech obecně. Kurkuma působí na několika úrovních: 1. Blokuje molekulu NF-kB, která způsobuje záněty. 2. Blokuje aktivitu proteinu p300, po níž následuje kaskáda reakcí, které mohou vést ke zvýšenému riziku infarktu myokardu. 3. Udržuje elasticitu tepen, které následkem přibývajícího věku mají tendenci křehnout. Kurkuma je starodávné koření a tradiční lék, který byl zmiňován již ve spisech datovanými před více jak 2000 lety. Kořen a oddenek (podzemní část) rostliny „Curcuma longa” se rozdrtí a rozemele na prášek. Různé studie prokázaly, že kurkuma není pro člověka toxická až do množství 8 000 mg / den (až 16 tobolek denně - asi 3 polévkové lžíce). Americký úřad pro kontrolu potravin a léčiv (FDA) klasifikuje kurkumu jako substanci GRAS (General Recognition And Safety) neboli všeobecně považovanou za bezpečnou. Kurkumin je hlavní biologicky aktivní složka kurkumy.

Složení: 1 sáček obsahuje komplex HGC-C (voda, zahušťovadla - guma guar, dextrin, kurkuma (Curcuma longa)) - extrakt z oddenku kurkumovníku 280mg, z toho 88 mg kurkuminoidů, zahušťovadlo - hydroxylpropylmethylcelulóza, stabilizátor antioxidant DL-a-tokoferylacetát, aroma - esenciální oleje, aroma - malina
Způsob použití: 1 - 2 sáčky denně nejlépe mezi jídly. Roztrhněte sáček podle trhací značky v horní části sáčku a obsah vytlačte přímo do úst. Před spolknutím je vhodné gel ponechat v ústech po dobu 1 minuty.
Upozornění: Výrobek není určen pro děti do 3 let. Ukládejte mimo dosah dětí. Přípravek není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: