Nákupní košík

0 ks celkem za 0 Kč

 
Taky jste si levně nakoupili placebo v řeťezcové lékárně??

Faktum, že hypermarketové a řeťezcové lékárny podvádí své zákazníky na síle a účinnosti nabízených léčivých přípravků a doplňků stravy je širšímu spektru odborné veřejnosti všeobecně známo.

17.3.2018 | více

Není cukr jako cukr

Sacharidy jsou vedle proteinů a lipidů jednou ze základních složek potravy. Jednoduché sacharidy, zvané také jako cukry, mají sladkou chuť, používají se jako sladidlo a naše tělo je využívá jako rychlý zdroj energie.

17.3.2018 | více

Jak moc je vláknina důležitá?

Třeba o tom ani nevíte, ale s vlákninou se již setkal každý z nás. Tato velmi nenápadná složka potravy je velmi důležitá pro náš organismus, a to hned z několika hledisek. Chcete se dozvědět o vláknině zajímavosti, které jste možná nevěděli? Pak jste tady správně.

17.3.2018 | více

Další novinky…


Jarní detoxikace hubnutí a regenerace článek na Super.cz

Jarní detoxikace hubnutí a regenerace článek na Super.czJarní detoxikace hubnutí a regenerace článek na Super.cz

Právě začíná nejvhodnější doba na jarní očistu detoxikaci a hubnutí. Nejnovější substanci s úspěchem vyzkoušela a používá také Dominika Myslivcová.

Vyzkoušejte si i Vy velmi kvalitní extra silný přípravek s prověřenou účinností, který je schválen pro prodej v lékárnách a nyní je mimořádně k dispozici za akční cenu v provedení 2+1 zdarma, bez nutnosti platit poštovné. Akce je časově omezená pro čtenáře Super.cz a návštěvníky těchto stránek.

ČLánek na Super.cz Káva má zelenou


Další novinky …»