Nákupní košík

0 ks celkem za 0 Kč

 
Správné snižování horečky u dětí

Horečka sama o sobě není nemoc, je jen příznakem onemocnění a patří k ochranným mechanismům v těle, proto není třeba se jí za každou cenu a ihned od nástupu bránit.

18.12.2017 | více

Vitamín C – nejznámější vitamín

Vitamín C neboli kyselina askorbová je vitamínem zcela nezbytným k udržení zdraví organismu. Je ve vodě rozpustný, nelze se jím tedy předávkovat.

18.12.2017 | více

Jak moc je vláknina důležitá?

Třeba o tom ani nevíte, ale s vlákninou se již setkal každý z nás. Tato velmi nenápadná složka potravy je velmi důležitá pro náš organismus, a to hned z několika hledisek. Chcete se dozvědět o vláknině zajímavosti, které jste možná nevěděli? Pak jste tady správně.

11.10.2017 | více

Další novinky…


Logo pro zásilkový výdej léčivých přípravků

Jarní detoxikace hubnutí a regenerace článek na Super.cz

Jarní detoxikace hubnutí a regenerace článek na Super.czJarní detoxikace hubnutí a regenerace článek na Super.cz

Právě začíná nejvhodnější doba na jarní očistu detoxikaci a hubnutí. Nejnovější substanci s úspěchem vyzkoušela a používá také Dominika Myslivcová.

Vyzkoušejte si i Vy velmi kvalitní extra silný přípravek s prověřenou účinností, který je schválen pro prodej v lékárnách a nyní je mimořádně k dispozici za akční cenu v provedení 2+1 zdarma, bez nutnosti platit poštovné. Akce je časově omezená pro čtenáře Super.cz a návštěvníky těchto stránek.

ČLánek na Super.cz Káva má zelenou


Další novinky …»