Nákupní košík

0 ks celkem za 0 Kč

 
Vitamín C 500 – BIOKOMPLEX - unikátní céčko

Vitamín C je zcela nezbytný k udržení zdraví organismu. Obvykle je ve vodě rozpustný. Raritou Biokomplexního céčka je rozpustnost nejen ve vodě, ale i v tucích, což jej činí 5 x účinnějším než jsou běžné C vitamíny.

7.2.2019 | více

Jarní detoxikace hubnutí a regenerace článek na Super.cz

Právě začíná nejvhodnější doba na jarní očistu detoxikaci a hubnutí. Nejnovější substanci s úspěchem vyzkoušela a používá také Dominika Myslivcová.

13.5.2018 | více

Zelená káva pročistí organismus a zbaví tělo tuku

Nejen jaro je vhodné pro tělesnou či duševní očistu. I na podzim je nutné dbát na to, aby náš organismus byl silný a vydržel neustálé výkyvy počasí. Navíc ještě přitom všem myslet na tvarování postavy.

13.5.2018 | více

Další novinky…


Taky jste si levně nakoupili placebo v řeťezcové lékárně??

Faktum, že hypermarketové a řeťezcové lékárny podvádí své zákazníky na síle a účinnosti nabízených léčivých přípravků a doplňků stravy je širšímu spektru odborné veřejnosti všeobecně známo.

Problém je již natolik citelný, že si toho všimli i žurnalisté. Možná se někomu z portálu iDNES po té co si v hypermarketové lékárně pořídil na zdolání chřipky zaručeně levné a „účinné“ přípravky z jejich privátního sortimentu zhoršil stav nemoci natolik, že začali pátrat po příčinách. A dopátrali se: originální článek

Narozdíl od hypermarketových a řeťězcových lékáren v naší lékárně nedochází k zaměňování originálních lékařem na recept napsaných léků za lékové náhražky z asie či různé privátní sortimenty s pochybnou účinností.


Další novinky …»