Nákupní košík

0 ks celkem za 0 Kč

 
Vitamín C 500 – BIOKOMPLEX - unikátní céčko

Vitamín C je zcela nezbytný k udržení zdraví organismu. Obvykle je ve vodě rozpustný. Raritou Biokomplexního céčka je rozpustnost nejen ve vodě, ale i v tucích, což jej činí 5 x účinnějším než jsou běžné C vitamíny.

7.2.2019 | více

Jarní detoxikace hubnutí a regenerace článek na Super.cz

Právě začíná nejvhodnější doba na jarní očistu detoxikaci a hubnutí. Nejnovější substanci s úspěchem vyzkoušela a používá také Dominika Myslivcová.

13.5.2018 | více

Zelená káva pročistí organismus a zbaví tělo tuku

Nejen jaro je vhodné pro tělesnou či duševní očistu. I na podzim je nutné dbát na to, aby náš organismus byl silný a vydržel neustálé výkyvy počasí. Navíc ještě přitom všem myslet na tvarování postavy.

13.5.2018 | více

Další novinky…


Jak posílit imunitu v této těžké zimě!

Jak posílit imunitu v této těžké zimě!Jak posílit imunitu v této těžké zimě!

Oslabená imunita je stále častější problém, v této roční době v podstatě u všech kategorií obyvatel. Nemocné jsou děti, senioři kteří mohou být virózami ohroženi přímo na životě. Problémy mají prostě všichni. Jak předcházet nemocem a posílit imunitu?, Imunitu lze aktivně budovat a posilovat nejen vlastní životosprávou, ale také profesionální­miimunoprepará­ty s betaglukany, vhodné je doplnit také o extra silné bylinné sirupy, bez konzervačních látek s obsahem rakytníku a třapatky nachové (Echinacea).


Další novinky …»