Nákupní košík

0 ks celkem za 0 Kč

 
Jak moc je vláknina důležitá?

Třeba o tom ani nevíte, ale s vlákninou se již setkal každý z nás. Tato velmi nenápadná složka potravy je velmi důležitá pro náš organismus, a to hned z několika hledisek. Chcete se dozvědět o vláknině zajímavosti, které jste možná nevěděli? Pak jste tady správně.

11.10.2017 | více

Nastal podzim, čas hrušek

Léto uteklo jako voda a nastává čas podzimu. Chladné deštivé počasí na sebe nenechá dlouho čekat a vystřídá teplé letní počasí. Ale nebuďme skeptičtí, protože podzim v sobě skrývá i barevné chvíle.

11.10.2017 | více

Léto končí a přichází podzim

Léto je nenávratně pryč a teplé slunečné počasí vystřídalo deštivé chladné podzimní období, brrr. Co to pro nás běžné smrtelníky znamená? Dny jsou naplněny velkými výkyvy teplot a nás pak pronásleduje časté nachlazení, rýma, chřipka nebo v nejhorším případě třeba problémy s dýchacími cestami. Naše imunita prostě a jednoduše dostává zabrat.

17.9.2017 | více

Další novinky…


Logo pro zásilkový výdej léčivých přípravků

Jak posílit imunitu v této těžké zimě!

Jak posílit imunitu v této těžké zimě!Jak posílit imunitu v této těžké zimě!

Oslabená imunita je stále častější problém, v této roční době v podstatě u všech kategorií obyvatel. Nemocné jsou děti, senioři kteří mohou být virózami ohroženi přímo na životě. Problémy mají prostě všichni. Jak předcházet nemocem a posílit imunitu?, Imunitu lze aktivně budovat a posilovat nejen vlastní životosprávou, ale také profesionální­miimunoprepará­ty s betaglukany, vhodné je doplnit také o extra silné bylinné sirupy, bez konzervačních látek s obsahem rakytníku a třapatky nachové (Echinacea).


Další novinky …»