Nákupní košík

0 ks celkem za 0 Kč

 
Správné snižování horečky u dětí

Horečka sama o sobě není nemoc, je jen příznakem onemocnění a patří k ochranným mechanismům v těle, proto není třeba se jí za každou cenu a ihned od nástupu bránit.

18.12.2017 | více

Vitamín C – nejznámější vitamín

Vitamín C neboli kyselina askorbová je vitamínem zcela nezbytným k udržení zdraví organismu. Je ve vodě rozpustný, nelze se jím tedy předávkovat.

18.12.2017 | více

Jak moc je vláknina důležitá?

Třeba o tom ani nevíte, ale s vlákninou se již setkal každý z nás. Tato velmi nenápadná složka potravy je velmi důležitá pro náš organismus, a to hned z několika hledisek. Chcete se dozvědět o vláknině zajímavosti, které jste možná nevěděli? Pak jste tady správně.

11.10.2017 | více

Další novinky…


Logo pro zásilkový výdej léčivých přípravků

Jak posílit imunitu v této těžké zimě!

Jak posílit imunitu v této těžké zimě!Jak posílit imunitu v této těžké zimě!

Oslabená imunita je stále častější problém, v této roční době v podstatě u všech kategorií obyvatel. Nemocné jsou děti, senioři kteří mohou být virózami ohroženi přímo na životě. Problémy mají prostě všichni. Jak předcházet nemocem a posílit imunitu?, Imunitu lze aktivně budovat a posilovat nejen vlastní životosprávou, ale také profesionální­miimunoprepará­ty s betaglukany, vhodné je doplnit také o extra silné bylinné sirupy, bez konzervačních látek s obsahem rakytníku a třapatky nachové (Echinacea).


Další novinky …»