Nákupní košík

0 ks celkem za 0 Kč

 
Taky jste si levně nakoupili placebo v řeťezcové lékárně??

Faktum, že hypermarketové a řeťezcové lékárny podvádí své zákazníky na síle a účinnosti nabízených léčivých přípravků a doplňků stravy je širšímu spektru odborné veřejnosti všeobecně známo.

17.3.2018 | více

Není cukr jako cukr

Sacharidy jsou vedle proteinů a lipidů jednou ze základních složek potravy. Jednoduché sacharidy, zvané také jako cukry, mají sladkou chuť, používají se jako sladidlo a naše tělo je využívá jako rychlý zdroj energie.

17.3.2018 | více

Jak moc je vláknina důležitá?

Třeba o tom ani nevíte, ale s vlákninou se již setkal každý z nás. Tato velmi nenápadná složka potravy je velmi důležitá pro náš organismus, a to hned z několika hledisek. Chcete se dozvědět o vláknině zajímavosti, které jste možná nevěděli? Pak jste tady správně.

17.3.2018 | více

Další novinky…


Jak posílit imunitu v této těžké zimě!

Jak posílit imunitu v této těžké zimě!Jak posílit imunitu v této těžké zimě!

Oslabená imunita je stále častější problém, v této roční době v podstatě u všech kategorií obyvatel. Nemocné jsou děti, senioři kteří mohou být virózami ohroženi přímo na životě. Problémy mají prostě všichni. Jak předcházet nemocem a posílit imunitu?, Imunitu lze aktivně budovat a posilovat nejen vlastní životosprávou, ale také profesionální­miimunoprepará­ty s betaglukany, vhodné je doplnit také o extra silné bylinné sirupy, bez konzervačních látek s obsahem rakytníku a třapatky nachové (Echinacea).


Další novinky …»