Nákupní košík

0 ks celkem za 0 Kč

 
Správné snižování horečky u dětí

Horečka sama o sobě není nemoc, je jen příznakem onemocnění a patří k ochranným mechanismům v těle, proto není třeba se jí za každou cenu a ihned od nástupu bránit.

18.12.2017 | více

Vitamín C – nejznámější vitamín

Vitamín C neboli kyselina askorbová je vitamínem zcela nezbytným k udržení zdraví organismu. Je ve vodě rozpustný, nelze se jím tedy předávkovat.

18.12.2017 | více

Jak moc je vláknina důležitá?

Třeba o tom ani nevíte, ale s vlákninou se již setkal každý z nás. Tato velmi nenápadná složka potravy je velmi důležitá pro náš organismus, a to hned z několika hledisek. Chcete se dozvědět o vláknině zajímavosti, které jste možná nevěděli? Pak jste tady správně.

11.10.2017 | více

Další novinky…


Logo pro zásilkový výdej léčivých přípravků

Zelená káva pročistí organismus a zbaví tělo tuku

Zelená káva pročistí organismus a zbaví tělo tukuZelená káva pročistí organismus a zbaví tělo tuku

Nejen jaro je vhodné pro tělesnou či duševní očistu. I na podzim je nutné dbát na to, aby náš organismus byl silný a vydržel neustálé výkyvy počasí. Navíc ještě přitom všem myslet na tvarování postavy.

Bohužel, ani pod sebelepším kabátem se nedají zakrýt nadbytečná kila. A co tak vyzkoušet něco nového? Zelená káva je cesta k příjemné detoxikaci a zdravému hubnutí.

Jakým způsobem se účinky zelené kávy liší od té klasické podoby? Je to jednoduché. Kávová zrna se totiž nepraží. Zachovávají si tím prospěšné látky, které působí jako významný antioxidant. Pravidelné pití zaručuje pročištění organismu a přitom klesá i ručička na váze. Nejvýznamnější látka, která působí v zrnech je kyselina chlorogenová. Právě ta společně s kofeinem napomáhá proti hromadění nežádoucího tuku v těle. Tato káva tedy obsahuje i kofein. A to dokonce ve větší míře než klasická. Kofein navíc dodává tělu potřebnou energii a urychluje metabolismus, který je důležitý pro látkovou výměnu.

Zelená káva ideálně kombinuje to nejlepší. Spálíte s ní tuky a zpomalíte i stárnutí. Obsahuje takové přírodní látky, které aktivně působí ve více rovinách. Podporují spalování tuků, potlačují chuť k jídlu, urychlují metabolismus, pozitivně ovlivňují soustředění a jsou silným zdrojem energie. Díky vysokému obsahu antioxidantů zpomalují i proces stárnutí. Aktivně zde vystupuje již zmíněná kyselina chlorogenová. Ta potlačuje nežádoucí chuť na sladké a snižuje ukládání tělesného tuku.

Čas neúprosně chvátá. Blíží se různé akce spojené s ročním obdobím a všeobecným veselím. Tedy večírky, plesy, … A všude musíme vypadat skvěle. Likvidace přebytečných kil je v této chvíli na místě. Vyberte si možnost zdravého hubnutí, které spočívá v zachovávání prospěšných látek. A právě kofein Vám zajistí bezedný přísun energie (nejen) na každou tancovačku.

Tento článek není dovoleno kopírovat či dále šířit bez souhlasu společnosti Jankar profi s.r.o. Další použití je dovoleno pouze na základě písemného souhlasu společnosti Jankar profi s.r.o. a v nezměněné formě.


Další novinky …»